Impreza, domówka lub randka za kilka godzin, a Ty nadal nie masz pomysłu na fryzurę? Tym razem postaw na coś zupełnie innego niż zazwyczaj i zachwyć wszystkim swoim olśniewającym lookiem! Po­fa­lo­wa­ne wło­sy w sty­lu gwiazd z czer­wo­ne­go dy­wa­nu to coś, co spraw­dzi się ZAWSZE, nie­za­leż­nie od te­go, czy jesteś posiadaczką krótkich czy długich włosów.

Na wilgotne włosy zastosuj piankę BODY.BUILDER zaczynając od karku w kierunku czubka głowy, następnie grzebieniem rozczesz produkt na długości włosów. Wysusz przy użyciu szczotki, aby zbudować objętość i gęstość fryzury. Zakręć włosy przy użyciu lokówki >32mm, rozczesz i zaczesz włosy od góry. Wykończ fryzurę z wykorzystaniem MAKE ME SHINE SPRAY GLOSS dla pięknie błyszczących
i zdyscyplinowanych włosów.

Urocze fryzury na pierwsze wiosenne dni

Użyj: KEVIN.MURPHY BODY.BULIDER 127 zł/hair2go.pl;
Eleven Australia Make Me Shine Spray Gloss 74zł/hair2go.pl

Dla fashionistek: Odwrócony Kucyk

Wbrew pozorom imprezowa fryzura dla półdługich włosów wcale nie musi być nudna. Jeśli jesteś posiadaczką cienkich włosów postaw na niebanalne upięcie. Na wilgotne włosy od nasady aż po same końce ANTI.GRAVITY SPRAY i wysusz włosy. Złap włosy luźno w niski kucyk, przewróć go przez włosy i zepnij wsuwką pod włosami dla utrzymania. Wydziel pasmo z kucyka którym zakryjesz gumkę na włosach i skręć dookoła podstawy kucyka. Przy użyciu grzebienia ze szpikulcem rozluźnij fryzurę i spersonalizuj ją wedle Klientki. Kucyk wykończ lakierem CAVIAR PERFECT TEXTURE, aby dodać fryzurze tekstury oraz objętości.

Ashley Benson w nowym wydaniu. Jej fryzura to zupełne przeciwieństwo boba

Użyj: KEVIN.MURPHY ANTI.GRAVITY.SPRAY 127 zł/hair2go.pl
Alterna CAVIAR PERFECT TEXTURE SPRAY Lakier do włosów nadający teksturę 103 zł /hair2go.pl

Dla miłośniczek stylu boho: Zbuntowana Romantyczka

Ta oryginalna propozycja sprawdzi się nie tylko na imprezie, ale również na randce! Aby stworzyć boho look najpierw wysusz włosy i zakręć przy pomocy lokówki zaczynając od twarzy w kierunku karku. Następnie użyj DRY POWDER VOLUME PASTE od nasady aby nadać fryzurze objętość oraz teksturę. Przy użyciu szerokiego grzebienia oraz palców rozczesz loki i ułóż w pożądanym kierunku. Na długości i końce zastosuj, YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER  na końce rozczesz szczotką dla kontroli i oraz zdrowego wyglądu włosów.  Całość spryskaj mgiełką SHIMMER.SHINE, która nada wyjątkowego połysku.

Użyj: Eleven Australia DRY POWDER VOLUME PASTE 79 zł/hair2go.pl;

KEVIN.MURPHY YOUNG.AGAIN DRY CONDITIONER 134 zł/hair2go.pl;
KEVIN.MURPHY SHIMMER.SHINE 127 zł/hair2go.pl