Wakacje to sezon festiwali, które są doskonałą okazją, by zaprezentować się w oryginalnym, niecodziennym look’u. Jednak wybierając festiwalową stylizację, nie możesz pominąć jednego z najważniejszych jej elementów — fryzury.

BOHO BLONDE – PRZEPIĘKNA KOLORYZACJA WŁOSÓW NA LETNIE MIESIĄCE

Zapomnij o misternych upięciach! Postaw na swobodę i stwórz prostą, a bardzo efektowną fryzurę.

Wet hair w stylu Kim Kardashian

Ten look prosto z czerwonego dywanu, świetnie sprawdzi się także na festiwalu. Jest efektowny i bardzo wakacyjny. Wbrew pozorom na wykonanie tej fryzury nie potrzeba wiele czasu! Wystarczy, że będziesz ugniatać lekko wilgotne włosy, a następnie nałożysz na nie żel i powywijasz na placach. Voila – takie to proste.

Beach waves

Klasyczna, ale bardzo stylowa fryzura, która jest hitem każdych wakacji. Jak ją zrobić?
Spryskaj dokładnie włosy sprayem z solą morską i podziel je na partie, które następnie zawiniesz w „ślimaczki” – tak przygotowane włosy wysusz suszarką i roztrzep palcami. Im bardziej są zmierzwione, tym lepiej.

Half bun

Half bun to zdecydowanie najmocniejszy festiwalowy trend. Nic dziwnego, wygląda świetnie, a jego zrobienie zajmuje tylko kilka minut. By ją przygotować podziel włosy na dwie części — zbierz górną partię włosów, od ucha do ucha i zroluj ją w koczek, które przymocujesz na czubku głowy wsuwkami. Pozostałe włosy zmierzw palcami, a powstałą fryzurę utrwal lakierem.