Mogłoby się wydawać, że pomysły na modną koloryzację włosów nie mają końca. Każdego dnia stylisci fryzur i koloryści proponują nowe najmodniejsze odsłony najciekawszych koloryzacji sezonu. Jest ich tyle, że trudno je zliczyć. Wszystkie są wyjątkowe i całkowicie hipnotyzujące. Pastelowe pasma w denimowym kolorze są czymś naprawdę fascynującym.

ZOBACZ TEŻ: TO WŁAŚNIE TE KOLORY BĘDĄ KRÓLOWAŁY NA NASZYCH WŁOSACH W 2018 ROKU!

Zupełnie jak Twoje ulubione jeansy, denimowy kolor włosów możesz dostosować do siebie. Żonglując odcieniami szarości, błękitu i fioletu podkreślisz wyjątkowy charakter twarzy. Czy koloryzacja ta jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet odważnych lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem?

Nie tylko. Na subtelniejsze odmiany denimowej koloryzacji mogą zdecydować się również nieśmiałe, skryte kobiety, które nie lubią wyzywających kolorów.
Wszystko jest kwestią rozmowy z kolorystą.

Denim, zarówno w kontekście tkaniny, jak i barwnika, pasuje do wszystkiego. Jeśli martwisz się, że Twoje włosy będą zbyt mocno kontrastowały ze stylizacjami, wypróbuj koloryzacji dwutygodniowej. Przekonasz się, że warto włączyć ten kolor do swojego życia na stałe. Pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale w decyzji pomogą Ci inspiracje, które dla Ciebie zgromadziłyśmy. To trend, który musisz wypróbować. Nie walcz z tym uczuciem!

ZOBACZ TEŻ: 10 TRENDÓW KOLORYZACYJNYCH INSPIROWANYCH JEDZENIEM! NAJMODNIEJSZE KOLORY 2018!

Która z poniższych propozycji pasowałaby do Ciebie najbardziej?