W 2017 roku branża urodowa wypełniła się rewelacyjnymi inspiracjami i trendami. W ubiegłym (już!) roku wprowadzono dwie nowe linie kosmetyczne (promowane przez gwiazdy). Fenty Beauty oraz KKW Beauty robią zawrotną karierę i pozyskują coraz więcej fanów. Media społecznościowe wypełniły się propozycjami modnej koloryzacji włosów oraz modnego makijażu.

Szczególne wrażenie zrobiły na nas koloryzacje inspirowane jedzeniem. Warto je przypomnieć, zwłaszcza że koloryści przewidują ich przeniknięcie do 2018 roku. Waniliowe końcówki, łososiowe pasma- nasze włosy zostały obdarzone najpyszniejszymi trendami. Styliści są spragnieni, dlatego postanowili ujawnić, które z koloryzacji będą modne przez najbliższe dwanaście miesięcy.

ZOBACZ TEŻ: KOLOR ROKU PANTONE, ULTRA VIOLET, TO PRAWDZIWA KOPALNIA INSPIRACJI!

Która z Was noworoczną metamorfozę ma już za sobą?


WŁOSY W KOLORZE TOFFI
Teraz możesz poprawić poziom cukru we krwi za pomocą złotego toffi. Propozycja @crisferreira23 to słodka mieszanka ciemnego blondu, bogatych brązów i złocistych pasemek.


WŁOSY W KOLORZE HOT TODDY
Włosy inspirowane drinkiem hot toddy udowadniają, że kolor tego fantastycznego rozgrzewającego napoju jest świetnym urozmaiceniem wyglądu.


WŁOSY W KOLORZE PIERNIKOWEGO LATTE
Pirnikowe latte będzie aktualne przez całą zimę. Koloryzacja zaproponowana przez @chrisgreenehair, składa się z bogatego, brązowego koloru bazowego oraz czerwonych refleksów.

ZOBACZ TEŻ: NAJBARDZIEJ „INSTAGRAMOWE” KOLORY WŁOSÓW TEGO SEZONU! INFLUENCERKI JE POKOCHAŁY!


WŁOSY W KOLORZE NAPOJU LACROIX
To chyba jedna z najbardziej zaskakujących propozycji modnej koloryzacji włosów. Obsesja na punkcie koloru LaCroix w tym roku wchodzi na zupełnie nowy poziom. Kristina wybrała pastelowe kolory inspirowane Múre Pepino Curate LaCroix. Odcienie fioletu i zieleni wyglądają całkiem ciekawie, prawda?


WŁOSY W KOLORZE GRZANEGO WINA
Ludzie upijają się tym trendem. Głęboki, czerwony odcień jest wart grzechu. Jacqueline Hinkle z @fulltimecurls pokazuje odcień grzanego wina na swoich soczystych lokach.


WŁOSY W KOLORZE MASŁA ORZECHOWEGO I GALARETKI
2018 to czas galaretki i masła orzechowego. Klasyczne amerykańskie drugie śniadanie przechodzi z talerza na włosy. Propozycja stylistki @coryalexaaa powstała dzięki połączeniu brązowych odcieni i purpurowych refleksów.


WŁOSY W KOLORZE ŁOSOSIA
Tylko dla odważnych. Brzoskwiniowy odcień różowych pasm przypomina naszą ulubioną pozycję w menu. Stylizacja ta to mieszanka odcieni żółtego, pomarańczowego i różowego. W ten sposób powstaje idealny kolor łososia.


WŁOSY W KOLORZE WANILIOWEGO SHAKE’A
Fryzura w kolorze waniliowego koktajlu mlecznego stworzona przez stylistkę @mikaatbhc, wygląda jak połączenie różnych odcieni blond. Szczerze mówiąc, jesteśmy zauroczone tą stylizacją.


WŁOSY W KOLORZE SWEET MANGO
Włosy w kolorze słodkiego mango zaproponowała stylistka Kelly Massias. Użyła morelowego tonera na blond włosach. W ten sposób stworzyła ten słodki owocowy odcień.

ZOBACZ TEŻ: TREND ALERT! PAGENTA TO NAJNOWSZY TREND W KOLORYZACJI I PRAWDZIWY HIT JESIENI!


WŁOSY W KOLORZE SZAMPANA
Australijska fryzjerka Kaitlin Jade stworzyła nowe podejście do koloryzacji bronde z szampańskim nastrojem. Połączyła ciemne i chłodne odcienie beżu, które wspaniale się równoważą.