Chociaż mogłoby się wydawać, że w kategorii koloryzacji włosów moda nie ma zbyt wiele do powiedzenia… Nic bardziej mylnego! Od kilku sezonów swoje pięć minut mają chłodne blondy. Ten trend nie jest dla Was? Istnieje w takim razie ogromna szansa na to, że zakocacie się w odcieniach… Ash Brown! Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: WOW! KOLORYZACJA WŁOSÓW INSPIROWANA TRUSKAWKOWYM SORBETEM!

#1 Podobają Ci się popielate odcienie? Wcale nie musisz farbować wszystkich włosów. Co powiesz na delikatne refleksy? Na przykład takie jak na poniższym zdjęciu?

#2 Połączeniu popielatego brązu z ciemnym brązem? Patrząc na poniższy balayage jesteśmy na tak! A w szczególności w połączeniu z lekkimi falami.

#3 Co powiesz na popielaty brąz w wydaniu… full? No, może oprócz odrostów, z lekkim ciemniejszym odrostem wygląda to bardziej naturalnie.

#4 Delikatne pasemka wyglądają przepięknie w szczególności, gdy włosy są idealnie gładkie.

#5 Nie chcesz farbować całych włosów? Nie musisz! Ombre w odcieniu popielatego brązu wygląda również bardzo efektownie, nawet na krótkich włosach!

#6 Delikatne refleksy? Fryzjerzy nazywają taką koloryzację… pocałunkiem księżyca! Tak, to przeciwieństwo do pocałunku słońca. Ciekawe dlaczego…

👼Dreamy waves👼 Cut + Color + Style: @gracezip

Post udostępniony przez Ramirez|Tran Salon (@ramireztransalon)

#7 Widziałyśmy już ombre chyba w każdym możliwym kolorze… W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na Ash Brown!

#8 Gładkie i eleganckie. Jasny popielaty brąz wygląda świetnie w wersji lob!

#9 Stylistka włosów odpowiedzialna za poniższy kolor walczyła z żółtym odcieniem blondu. Efekt? Rewelacyjny!

#10 To bardziej blond niż brąz, ale widoczne są również odcienie popielatego brązu. Co powiecie na takie połączenie?

We started with a warm level 7 root and a warm 8 ends. I ashed out her root with 06t and 06n and foliaged her ends with cream lightner and Brazilian bond builder. Then toned her with 09p 09b and 09v #shadeseqgloss. The maintenance on a look like this would be every 4-6 weeks getting a toner to keep those ends nice and white 🙂 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #balayageartists #blondebalayage #hairstylist #torontolifestyle #hairenvy #colormelting #torontofashion #downtowntoronto #torontosalon #torontohairstylist #blondeombre #ombrehair #blondebalayage #ashblondehair #shadowroot #torontolifestyle #torontohair #torontohairdresser #blondehighlights #kevinmurphyhair #thesix #hairenvy #hairgoals #hairideas #hairtransformation #beautysecret #naturalhairstyles #naturalhaircare

Post udostępniony przez ᴬˢᴴᴸᴱᵞ ᴮᴿᴼᵂᴺ (@a.b.hair)