Czy wiosna w końcu nadejdzie? Na pewno. Choć wydaje się, że może trwać to wieczność, naszym zdaniem nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć przygotowywać włosy na nowy sezon. Pierwszy krok? Inspiracja. Przyjrzałyśmy się fryzurom gwiazd. Wybrałyśmy te, które są łatwe w przygotowaniu i niesamowicie modne. Przed Tobą 10 wiosennych upięć gwiazd

Millie Bobby Brown

W najcieplejsze wiosenne dni chętnie skopiujemy tę fryzurę. Wykonanie koczka z warkoczami nie jest skomplikowane. Wilgotne włosy zarzucasz przed siebie i zaplatasz trzy warkocze z włosów podzielonych na sekcje. Całość wiążesz ciasno, jak na powyższym zdjęciu Millie Bobby Brown.

ZOBACZ TEŻ: KUCYK Z WARKOCZYKAMI – SPOSÓB NA UROZMAICENIE FRYZURY

Jessica Alba

Wysoko upięte końskie ogony, popularne w latach 90. powracają na salony w zawrotnym tempie. Wykonując tę fryzurę, warto pamiętać, że powinna być odpowiednio napięta. W przeciwnym wypadku z tyłu głowy powstanie „efekt worka”, którego powinnaś unikać. Wygląda to wyjątkowo nieapetycznie.

Margot Robbie

Przed nadejściem wiosny wsłuchajmy się we wskazówki Margot Robie. Jej fryzura, co prawda wygląda zwyczajnie, ale warto ją naśladować, ponieważ wiosną będzie niesamowicie popularna. Zwłaszcza że w stylizację wpleciona jest czarna, aksamitna wstążka, która pojawia się na wybiegach najznamienitszych projektantów.

ZOBACZ TEŻ: WOW! WIDZIAŁYŚCIE ROMANTYCZNĄ FRYZURĘ BLAKE LIVELY? WIEMY, JAK JĄ WYKONAĆ!(FILM)

Więcej uroczych inspiracji znajdziecie w poniższej galerii.

Która z nich podoba się Wam najbardziej?