Z pewnością zna to każda z Was… Rano zazwyczaj mamy mało czasu, dlatego makijaż i fryzurę chcemy wykonać w ekspresowym tempie. My zazwyczaj ograniczamy makeup do pracy do minimum, w końcu wolimy dłużej pospać niż bawić się w blendowanie cieni na powiece… A fryzura? Są szybkie uczesania, które będą wyglądać efektownie, a ich wykonanie nie zajmie Ci dłużej niż 5 minut!

ZOBACZ: TE FRYZURY ZACHWYCIŁY NAS NA COACHELLI 2018!

Przychodzimy do Was z całą galerią inspiracji. Znajdziecie w niej fryzury, których wykonanie nie zamie więcej niż 5 minut. Wiadomo – każda branża kieruje się określonym dress codem. Gdy jesteś dziennikarką modową to możesz pozwolić sobie na większe szaleństwo niż wtedy, gdy jesteś dyrektorem w banku. Ale… dla każdego coś dobrego!

Koczki – wysokie i niskie – to coś, co lubimy bardzo, w szczególności latem, gdy w rozpuszczonych włosach jest nam gorąco. Kucyki to klasyka, którą można nieco urozmaicić. Urozmaicić można także zwykłe fale – co powiecie na upięcie „korony”, która będzie wyglądać efektownie i zabierze opadające na twarz włosy?

ZOBACZ: NAJNOWSZY TREND, CZYLI RZADSZE MYCIE WŁOSÓW

Przejrzyjcie nasze inspiracje! Wszystkie zdjęcia w poniższej galerii.