Dla miłości można zrobić wiele rzeczy, ale która z Was gotowa byłaby poddać się wielu operacjom, by wyglądać jak kobieta, w której podkochuje się Wasz ukochany?

Pewna 21-letnia Chinka, Xiaoqing, jest gotowa poddać się serii operacji plastycznych, by wyglądać jak Jessica Alba. Jej były chłopak, 28-letni twórca stron internetowych, jest zapatrzony w aktorkę – jego komputer pełen jest zdjęć gwiazdy, tapeta w komórce również przedstawia Albę, a pokój wypełniają plakaty z jej fotografiami.

Mężczyzna prosił Xiaoqing, by y malowała, czesała się i ubierała jak Jessica. Do rozstania doszło, bo dziewczyna po prostu odmówiła, chcąc pozostać sobą.

Teraz jednak zmieniła zdanie – doszła do wniosku, że bez byłego chłopaka nie może żyć. Zdecydowała się zatem na całą serię operacji. Przekonała nawet lekarzy, którzy podjęli się tego zadania na darmo!

Niestety, 21-latka potrzebuje co najmniej kilku poważnych operacji, by osiągnąć upragniony rezultat: lifting twarzy, podniesienie brwi, korekta powiek, operacja nosa, podbródka…

– Podjęłam już decyzję – mówi. – Bardzo go kocham i nie chcę go stracić. Operacje pomogą jednak i mnie samej. Mam słabą osobowość, może więc umocnią moją samoocenę.

– Kiedy zerwałam z moim chłopakiem, byłam bardzo smutna – powiedziała agencji Reuters. Wywiadu udzielała już na oddziale chirurgii plastycznej w jednym z szanghajskich szpitali. – Moi przyjaciele próbowali mnie pocieszać, ale na marne, więc zasugerowali, abym poddała się operacjom plastycznym, by wyglądać jak Jessica Alba. Podjęłam już decyzję Jeśli pomimo tego on nadal nie będzie mnie chciał, poddam się. Odpuszczę, zacznę życie od nowa – zapewnia.

Więcej zdjęć tutaj.