O Rachel Zoe nie mówi się, że ona pomaga gwiazdom w dobraniu odpowiednich strojów – ona kształtuje ich na własny obraz i podobieństwo.

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich sław, niektóre, jak Salma Hayek, Cameron Diaz czy Demi Moore umiejętnie czerpią z rad najsłynniejszej hollywoodzkiej stylistki, lecz ich młodsze koleżanki zostały całkowicie zdominowane przez Zoe.

Jej klientki powinny być bardzo szczupłe, gdyż dla niej liczy się tylko rozmiar zero, opalone, z długimi, lekko podkręconymi włosami i mocno podkreślonymi oczami. To podstawa, do której Rachel dopasowuje ubrania w stylu niewymuszonej elegancji, czerpiąc ze stylu boho, dodając akcesoria z najwyższej półki. W ten sposób narodził się styl Nicole Richie, Lindsay Lohan czy Mischy Barton.

Rachel jest nie tylko stylistką, staje się mentorką i najlepszą przyjaciółką, na stałe wpisując się w życie swoich klientek. Tak było w przypadku Nicole Richie, która po drastycznej diecie stała się kopią Zoe.

Ich relacje ciągle są bardzo bliskie, na tyle, że Richie zaprosiła przyjaciółkę na przyjęcie charytatywne zorganizowane przez The Richie-Madden Children’s Foundation.

Znawczyni mody ubrana była w długą suknię z asymetrycznymi rękawami z ubiegłorocznej, wiosennej kolekcji Jenni Kayne. Zwiewna suknia z podkreśloną talią, bransoletki, dopasowana torebka i lekko podkręcone włosy – to kwintesencja jej stylu.

Jak Wam się podoba styl Rachel Zoe i jak oceniacie jej strój na przyjęciu charytatywnym?

W stylu Rachel Zoe

W stylu Rachel Zoe