Amerykańska Instagramerka Kristen Hancher odtworzyła niektóre z look’ów Kylie Jenner i musimy przyznać – trudno odróżnić ją od znanej celebrytki. Są jak klony!

Kylie Jenner ma miliony fanów na całym świecie – i chociaż trudno zrozumieć jej fenomen, na Instagramie śledzi ją 140 mln użytkowników, którzy bacznie śledzą każdy jej ruch. Celebrytka może pochwalić się też tytułem najmłodszej miliarderki na świecie, a jej fortuna jest już dwa razy większa niż jej najsławniejszej siostry, Kim Kardashian.

KYLIE JENNER ZALICZA KOLEJNĄ WPADKĘ. POWINNA ZUPEŁNIE ZREZYGNOWAĆ ZE ZDJĘĆ?

Nic dziwnego, że sporo młodych dziewczyn pragnie być jak ona – piękna, bogata, z własnym kosmetycznym imperium. W mediach społecznościowych można natknąć się na wiele kobiet, które naśladują celebrytkę, odtwarzając jej makijaże i stylizacje.
Jedną z takich osób jest właśnie Kristen Hancher, amerykańska YouTuberka i Instagramerka. Hancher jest łudząco podobna do Kylie Jenner, co przyniosło jej rzesze fanów – na Instagramie obserwuje ją prawie 6 mln użytkowników. Amerykanka bez skrupułów wykorzystuje ten fakt, jeszcze bardziej podkreślając podobieństwo mocnym makijażem i perukami w stylu Jenner. Posunęła się nawet o krok dalej i odtworzyła niektóre z looków celebrytki.

Instagramerka dosłownie skopiowała zdjęcia Jenner, a efekt jest naprawdę niesamowity – dziewczyny są niemal nie do odróżnienia. Można wręcz pomyśleć, że to ta sama osoba.

Co myślicie?