Gina Steward z Queensland zdobyła popularność biorąc udział w jednym z australijskich konkursów piękności. Kobieta doszła aż do finału i chociaż nie zdobyła głównego tytułu to zyskała coś znacznie lepszego.

Media zaczęły interesować się kobietą, kiedy wyszedł na jaw jej wiek. 47-letnia Gina szybko została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Okazuje się bowiem, że kobieta ma czwórkę dzieci, a najstarsze z nich doczekały się już własnych pociech.

Gina twierdzi, że sekretem jej młodego wyglądu jest życie w zgodzie z naturą – kobieta już od kilku lat jest na diecie organicznej i zupełnie zrezygnowała z picia kawy. Moja mama zawsze mówiła, że nie przynosi to niczego dobrego i prawdopodobnie to jedyna rada jakiej wtedy posłuchałam – wyznaje.

ZOBACZ TEŻ: USTA TEJ KOBIETY ZACZĘŁY GNIĆ PO TYM JAK ZAFUNDOWAŁA SOBIE WYPEŁNIACZE

Jeśli chodzi o operacje plastyczne, Gina przyznała się, że 11 lat temu powiększyła piersi, ale jest to jedyna ingerencja, na którą się zdecydowała. Przyznaje również, że ta sytuacja z biegiem czasu przestała być dla niej komfortowa. Kiedy zdecydowałam się na implanty, pomyślałam, że to mnie uszczęśliwi, ale z perspektywy czasu nie czuję się z tym dobrze, ponieważ ciągle jestem osądzana.

Gina chce, by jej historia stała się inspiracją dla innych kobiet. Sama przyznaje, że każdy może czuć się dobrze w swoim ciele, niezależnie od wieku.

ZOBACZ TEŻ: KATY PERRY W NAJMODNIEJSZYM MAKIJAŻU SEZONU. PASUJE DO JEJ NOWEJ FRYZURY?

Zgadzacie się?