Pochodząca ze Szwajcarii 29-latka postanowiła skonfrontować instagramowe zdjęcia z rzeczywistością. Na jej profilu @the_truth_is_no_pretty pokazuje jak naprawdę wygląda codzienność.

29-letnia Kim Tschopp, która jest założycielką profilu, najwidoczniej miała już dosyć przerysowanych, odrealnionych zdjęć, na których wszystko musi wyglądać perfekcyjnie.

ZOBACZ TEŻ: OKAZUJE SIĘ, ŻE NIEKTÓRZY MĘŻCZYŹNI WYBIERAJĄ PARTNERKI.. PO KSZTAŁCIE PAZNOKCI!

Fotografie zamieszczane na jej profilu pokazują dwie wersję. Pierwsza z nich to zdjęcia, pełne wykreowanych sytuacji, mających niewiele wspólnego z tym, jak to wygląda na co dzień oraz druga, która przedstawia te same zdarzenia, z którymi codziennie mierzy się każda dziewczyna, jednak bez sztucznych, nienaturalnie przyjmowanych póz, na których każdy, nawet najdrobniejszy szczegół musi wyglądać perfekcyjnie.

Nadmierną dbałość o wygląd i wyreżyserowane zdjęcia kobieta zestawia ze zwyczajnymi sytuacjami, które przytrafiają się każdej dziewczynie – szminka na zębach, zmęczony wygląd, a nawet depilacja nóg – każde ze zdjęć pokazuje jak to wygląda naprawdę, kiedy aparat telefonu nie jest włączony…

ZOBACZ TEŻ: BYŁA PIĘKNĄ DZIEWCZYNĄ, A DZIŚ NAZYWA SIEBIE BEZPŁCIOWYM POTWOREM. INTRYGUJĄCA?

Podoba Wam się jej inicjatywa? Koniecznie zobaczcie te zdjęcia.