Okres wakacyjny to dla niektórych gwiazd doskonała okazja, by pokazać jak spędzają wolny czas, ale przede wszystkim to też świetny pretekst, by zaprezentować jak wyglądają w bikini. Często to wynik ciężkich treningów i regularnego odwiedzania siłowni, ale czego się nie robi dla idealnego zdjęcia…

Wiele celebrytek lubi chwalić się piękną sylwetką z perfekcyjnie wyrzeźbionym brzuchem, smukłymi ramionami i szczupłymi nogami.

KENDALL JENNER W KOŃCU POSTAWIŁA NA FRYZURĘ, KTÓRĄ JEJ SIOSTRY UWIELBIAJĄ OD LAT

Ale pozowane zdjęcia to coś, za czym nie przepadają wszystkie gwiazdy. Wśród nich z pewnością znajduje się Selena Gomez, która preferuje naturalny, niewymuszony wygląd. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ją na plaży Punta Mita, gdzie bawiła się w gronie przyjaciół, świętując wieczór panieński jednej z dziewczyn.

Selena, mimo obecności fotoreporterów, czuła się bardzo swobodnie. Była ubrana w dopasowany, jednoczęściowy strój kąpielowy, a zupełny brak makijażu nie był dla niej żadnym problemem. Widać, że piosenkarka ma do siebie duży dystans, a zamiast zaprzątać sobie głowę niepotrzebnymi kompleksami, woli spędzać szczęśliwie czas w gronie najbliższych przyjaciół.

PATRYCJA KAZADI W NAJMODNIEJSZYM DODATKU DO WŁOSÓW. WYGLĄDA GENIALNIE!

Selena Gomez w obcisły stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Selena Gomez w obcisły stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Selena Gomez w obcisły stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów