Niewielka wysepka zlokalizowana w pobliżu Helsinek w Finlandii ma do zaoferowania wspaniałe wakacje. Śmiało można powiedzieć, że to wyspa dla kobiet, gdyż powstał na niej kurort, do którego wstępu nie mają mężczyźni. To pomysł autorstwa Kristiny Roth z firmy SuperShe. Masz szansę wypocząć jak nigdy dotąd!

Bushcrafting idealnym sposobem na urlop! Pokochały go również kobiety

Kristina Roth i jej nietypowy pomysł

W przeszłości Kristina Roth była szefową firmy konsultingowej, ale zdecydowała się porzucić korporację i typowo miejskie życie. Zamiast tego wpadła na pomysł stworzenia oazy dla kobiet. Właśnie w niej będą mogły w pełni zrelaksować się i zapomnieć o świecie. Aby stworzyć to wyjątkowe miejsce, przeszukała oferty i uznała, że najlepszym miejscem będzie malutka wysepka leżąca w Finlandii. Wyspa dla kobiet ma niewielką powierzchnię, ale wypoczniesz na niej, jak nigdzie indziej!

Polacy mimo pandemii bywają radośni, ale beztrosko cieszą się rzadziej. Zaskakujące wyniki badania opinii „Radość w życiu kobiet i mężczyzn.”

Wyspa dla kobiet źródło: supershe.com/island

Wyspa dla kobiet

Kristina Roth początkowo udostępniała SuperShe Island jedynie swoim przyjaciółkom, jednak teraz zdecydowała się otworzyć bramy dla wszystkich kobiet. Wyspa prezentuje się bajecznie – to oaza spokoju o urokliwym klimacie, który z miejsca pokochasz. Na wyspie znalazło się dziesięć bardzo dobrze wyposażonych domków, a atrakcje dla gości są naprawdę bogate: kurs zdrowego odżywiania, joga, medytacja, fitness, zajęcia sportowe – wszystko, co rozwinie nie tylko Wasze ciało, ale także i duszę. Jednakże Kristina Roth nie chce, aby wyspę dla kobiet kojarzyć tylko z wrogim nastawieniem do mężczyzn. Chodzi o to, aby od nich odpocząć, gdyż, jak twierdzi właścicielka SuperShe Island, kobiety nie są w stanie w pełni się zrelaksować, gdy w pobliżu znajdują się mężczyźni. Na wyspie dziewczyny mogą się skoncentrować tylko na sobie. Jak Wam się podoba pomysł? Byłybyście chętne na taki odpoczynek?

Wyspa dla kobiet źródło: supershe.com/island