Ile razy miałaś sytuację, w której poznawałaś kogoś nowego i wydawało Ci się, że minęły już lata Waszej znajomości? To wcale nie jest tak niezwykłe, jak może się wydawać. Związek karmiczny, bo tak nazywa się ten typ relacji, pojawia się dość często. Mówi się, że to niezwykle silna więź, która przetrwała z poprzednich wcieleń. To niesamowite uczucie towarzyszy nam, gdy spotykamy ważną dla nas osobę w obecnym wcieleniu. Brzmi dość abstrakcyjnie? A mimo to teoria ta ma całe mnóstwo zwolenników, którzy wierzą, że ich dusze odnalazły inne osoby, które były im pisane.

Depresja sezonowa. Te sygnały mogą sugerować, że to coś więcej niż jesienna chandra

Związek karmiczny

Gdy po chwili rozmowy z obcą osobą czujesz się tak, jakbyś znała ją od zawsze, to może oznaczać, że oto masz styczność z kimś, kogo spotkałaś w poprzednich wcieleniach. Tematy pojawią się bez problemu, rozmiecie się w pół zdania, a rozmowę trudno Wam zakończyć, bo zawsze czujecie niedosyt? To najlepszy przykład na to, że spotkałaś kogoś wyjątkowego. Taka nagła więź nie bierze się znikąd i określana jest związkiem karmicznym.

Czym jest związek karmiczny?

Ma związek z poprzednimi wcieleniami. I nie zawsze może oznaczać, że z tą osobą miałaś pozytywne relacje. To kara za dawne przejawy egoizmu i krzywd, które mogłaś wyrządzić. Pojawienie się takiego kogoś należy wówczas wziąć jako szansę na naprawienie win. Związek karmiczny to nie tylko miłość, ale również przyjaźń. To po prostu bardzo silna więź między dwojgiem osób i może wystąpić zarówno między parą, jak i przyjaciółmi. Wystarczy, że spojrzysz na drugą osobę i zdajesz sobie sprawę z tego, że od tej znajomości nie dało się uciec i Wasze drogi musiały się skrzyżować. Taki związek może być Waszą tarczą ochronną, ale nie musi. Bywa bardzo trudny do udźwignięcia. Co więcej! Pojawienie się takiego związku nie jest nam dane na zawsze. O tę relację musimy dbać tak samo, jak o inne, ponieważ możemy ją utracić.

Masz dość siedzenia w domu? W tym miejscu zregenerujesz ciało i umysł

Czy taka relacja może być toksyczna?

Tak! Ta relacja może być także toksyczną zależnością, która będzie pogłębiać dawne rany. Jeśli nawiązujesz znajomość z duszą, z którą związane jest poczucie krzywdy, może ona automatycznie pragnąć odwetu za doznany ból. Wówczas związek karmiczny należy zakończyć i pozwolić sobie pójść własną ścieżką. Wówczas relacja przejdzie na kolejne wcielenia i wówczas może zostać oczyszczona.

Sonda

Związek karmiczny

Czułaś kiedyś, że nowo poznana osoba wydawała Ci się starym bliskim znajomym?