W dzisiejszym świecie, jak nigdy wcześniej panuje kult ciała. Każda z nas marzy o tym, by wyglądać jak najlepiej, odczuwając przy tym coraz większą frustrację i nienawiść do swojego ciała i jego niedoskonałości. W pogoni za ideałem zapominamy o tym, że to, co widzimy w social mediach, jest zniekształconym obrazem rzeczywistości, a każdy z nas składa się z mniejszych lub większych wad. Postanowiła o tym przypomnieć Lara Gessler, która w krótkim czasie stała się jedną z popularniejszych polskich celebrytek.

Metamorfoza Magdy Gessler. Schudła ponad 10 kg

Córka słynnej restauratorki, tak jak matka, słynie ze szczerości i wielkiego dystansu do siebie. Nie boi się też nagości, chętnie eksponując swoje walory w skąpych kreacjach. Jej najnowszy wpis na Instagramie zdradził jednak, że i ona ma pewne kompleksy, którym pozwoliła przejąć nad sobą kontrolę.

Ashley Graham pokazuje naturalność. Bez retuszu i Photoshopa

Gessler udostępniła na swoim Instagramie sensualne zdjęcie z wyeksponowanym dekoltem, na którym możemy dojrzeć spore znamię na jej lewej piersi, które celebrytka skrzętnie do tej pory skrywała.

„Miało być zdjęcie z wczorajszej gali ale są rzeczy ważniejsze!☝🏼Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamie, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek… Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności. Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobiony te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość. #zostałamiłość”

Gest Gessler docenili jej fani, dziękując za wielką szczerość.

Lili Reinhart ostro o retuszu: „Media społecznościowe są niebezpieczne dla naszego zdrowia”

Brawa za odwagę?