Każda kobieta chce się podobać mężczyznom, zwłaszcza swojemu facetowi i jest to zupełnie naturalna rzecz. Co najbardziej kręci facetów w kobietach? Pisałyśmy już o tym wielokrotnie, od wyglądu po cechy charakteru, ale dziś skupimy się na rzeczach, których kompletnie nie spodziewa się większość kobiet. Jeżeli chcesz przyciągnąć wzrok pewnego mężczyzny, absolutnie zrezygnuj z TYCH sposobów, bo faceci zdecydowanie tego nie lubią…

1. Zbyt mocny makijaż

Jeśli jesteś fanką mocnego makijażu, może okazać się, że to właśnie on jest Twoim największym wrogiem. Faceci nie lubią, gdy makijażem zasłaniasz swoją prawdziwą urodę, a najbardziej odpychającą dla nich rzeczą jest widoczny na twarzy fluid. Postaw na naturalne piękno, podkreślone rzęsy i delikatnie wykonturowaną twarz z odrobiną różu.

Przestała się malować, bo faceci nazywali ją oszustką. Zobacz, co ukrywała

2. Przez seks do miłości

Niektórym kobietom może się wydawać, że przez łóżko zdobędą serce faceta. Jednak mężczyźni raczej stronią od kobiet, które na samym początku znajomości wchodzą im do łóżka i traktują je jedynie jako przygodę.

3. Głodzenie się na randce

Niektóre kobiety uważają, że to delikatność przyciąga facetów, a jedzenie w ich obecności nie jest sexy. Okej, może objadanie się, mlaskanie i mówienie z pełną buzią nie jest zbyt imponujące, ale jeżeli facet płaci za Ciebie w restauracji nie podoba mu się, że wybrzydzasz i zostawiasz pełny talerz. Mężczyźni uwielbiają widzieć, że kobieta ma apetyt i że jedzenie sprawia jej przyjemność.

Z takimi paznokciami nie odsłaniaj stóp. Faceci wzdrygają się na sam widok

4. Zgadzanie się ze wszystkim, o czym mówią

Jeżeli myślisz, że przytakiwanie facetowi w każdej kwestii sprawi, że polubi Cię jeszcze bardziej to jesteś w błędzie. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają własne zdanie i nie boją się wyrażać własnych opinii.

5. Przesadzanie z alkoholem (lub wręcz przeciwnie)

Czy facetów imponuje ilość spożywanego przez Ciebie alkoholu? Zdecydowanie nie. Z drugiej strony, jeżeli zgrywasz abstynentkę, a picie alkoholu traktujesz jako najgorszą rzecz na świecie to również może zapalić się facetowi czerwona lampka. Postaraj się być sobą, ale jednocześnie zachowaj umiar.

6. Nieustanne komplementowanie

Każda kobieta lubi dostawać komplementy. Faceci również, jednak jest jedno „ale”. Badania pokazują, że pochwały działają tylko z umiarem. Oznacza to, że jeśli skomplementujesz kogoś subtelnie, ta osoba będzie miała tendencję do patrzenia na Ciebie w korzystnym świetle. Natomiast, jeżeli przez cały wieczór będziesz komplementować faceta, jego postrzeganie Twojej osoby będzie zdecydowanie mniej korzystne.

Faceci na całym świecie nie rozumieją tego mema! Za to kobiety

7. Świecenie nagością

Chcesz przyciągnąć wzrok faceta zakładając skąpe ubrania? Nie tędy droga. Facet zazwyczaj jest zażenowany taką sytuacją i jednocześnie czuje się bardzo niekomfortowo. Chyba, że zależy mu tylko na jednym.

Zaobserwowałyście jeszcze jakieś sytuacje, które nie są atrakcyjne dla mężczyzn?