Jennifer Aniston należy do tego grona gwiazd show-biznesu, które do tej pory nie zdecydowała się na posiadanie dzieci. Chociaż obecnie pytania o potomstwo ucichły, jeszcze kilka lat temu były jednymi z ulubionych, także w rodzinie aktorki. Jak się okazuje, nawet najbliżsi nie dawali jej spokoju. Gwiazda miała tak bardzo dość tego typu pytań, że potrzebowała terapii.

Ciąża w pandemii. Ryzyko urodzenia martwego dziecka wzrosło aż o 28 proc.

Ogromna popularność i życie rodzinne

Przełomowym momentem w karierze Jennifer Aniston była rola w serialu „Przyjaciele”. Śmiało można powiedzieć, że to właśnie ona otworzyła mnóstwo drzwi gwieździe i sprawiła, że odniosła odniosła prawdziwy sukces. Zainteresowanie aktorką podtrzymywały media, które były zainteresowane nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym. Małżeństwo z Bradem Pittem budziło mnóstwo emocji i to przez wiele lat, podczas których Jennifer musiała tłumaczyć się z braku potomstwa. Jak się okazuje, naciskały nie tylko media, ale również najbliższa rodzina.

Jak wzmocnić osłabione włosy po ciąży? Zobacz, kiedy warto skonsultować się ze specjalistą

 

Jennifer Aniston nie chce mieć dzieci

Jennifer jest jedną z osób, które nie chcą mieć dzieci. Mimo tego, że na świecie jest coraz więcej kobiet, które decydują się na to, by nie mieć potomstwa, wciąż borykają się one z uciążliwymi pytaniami rodziny.

„Wiesz, czasem nie pomagasz członkom swojej rodziny, dopytując „co to jest? Masz dziecko? Bierzesz ślub?”” – mówiła Jennifer Aniston w wywiadzie dla „People”. Przyznała, że plotki umieszczane w magazynach o jej rzekomej ciąży jedynie prowokowały kolejne dyskusje na temat braku potomstwa. Temat ten stal się dla aktorki tak uciążliwy, że zdecydowała się na terapię, z której dużo wyciągnęła. Obecnie gwiazda jest singielką i… nie korzysta z aplikacji randkowych. Dlaczego?

„Absolutnie nie. Zamierzam po prostu trzymać się normalnych sposobów umawiania się na randki – ktoś cię zaprasza. Wolałbym, żeby tak było” – wyznała oraz dodała, że małżeństwo nie jest dla niej priorytetem i wolałaby znaleźć prawdziwego partnera. Pozostaje nam tego życzyć!