Hilary Duff przebyła długą drogę, aby zaakceptować swoje ciało. Jako nastolatka zmagała się z anoreksją, po urodzeniu syna Luca w 2012 roku z powodu frustracji ciałem wpadła w depresję. Teraz w pełni akceptuje kształt swojego ciała. Z tego powodu postanowiła opowiedzieć, dlaczego pozbyła się kompleksów na punkcie swoich krągłości.

30-letnia Hilary Duff w jednym z wywiadów zdradziła, w jaki sposób dochodziła do siebie po porodzie. Zdała sobie sprawę, że jej ciało już nigdy nie będzie wyglądało tak jak kiedyś. Musiała nauczyć się być dumną, z ogromnej pracy, którą wykonuje dla niej ciało. Według aktorki noszenie syna, wykarmienie go, pozwoliło jej docenić ciało, przezwyciężyć negatywne myślenie, o niespadającej po ciąży wadze.

ZOBACZ TEŻ: HILARY DUFF POKAZUJE NOGI W OBCISŁYCH RURKACH (FOTO)

Moje ciało pomogło nam stworzyć między nami więź, a bycie dla dziecka w pierwszych miesiącach jego życia było znacznie ważniejsze niż ja, próbująca uzyskać dawny kształt. Ta mentalna zmiana pomogła mi dojść do siebie.– wyjawiła aktorka.

Hilary twierdzi, że społeczne naciski na bycie szczupłą, utrudniają kobietom akceptację własnych ciał. Najnowsza wersja szczupłej kobiety rzeczywiście może wydawać się nieosiągalna. Według aktorki kobiety, zamiast dopasowywać się do społeczeństwa powinny starać się zachować swoje indywidualne cechy.

ZOBACZ TEŻ: ASHLEY GRAHAM NA ZDJĘCIACH BEZ RETUSZU! INTERNAUCI SĄ W SZOKU!

W jaki sposób aktorka nawiązuje relacje ze swoim ciałem? Poprzez kąpiele, głębokie oddychanie, czas spędzony z rodziną. Teraz w pełni świadoma przyznaje, że akceptacja siebie pomogła jej stać się bardziej wyrozumiałą osobą również dla innych.

Co o tym sądzicie?

Home stretch to tha weekend🦕

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)