Dorastanie w społeczeństwie, dla którego szczupła sylwetka to idealna sylwetka, jest niemałym wyzwaniem dla młodych dziewcząt. Modelka i jedna z kobiet, która wspiera ruch #bodypositive Iskra Lawrence znalazła sposób na zmianę myślenia kobiet, które nie akceptują siebie.

27-letnią modelkę na Instagramie śledzą prawie 4 miliony osób. Między innymi tam uświadamia kobiety. Niejednokrotnie szokowała, mówiąc otwarcie o nierealistycznych standardach urody, które panują w branży. W jednym z ostatnich postów Lawrence opowiedziała o własnych doświadczeniach. Po wielu latach zmagań z zaburzeniami odżywania w końcu pokochała siebie.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA Z PUPĄ JAK KIM KARDASHIAN OBALA MIT #THIGHGAP

Jej droga nie była usłana różami. Dziewczyna pragnęła wyglądać jak modelki w czasopismach i telewizji. Pomimo tego, że była już szczupła jedyne, co czuła to porażka, pustka i nieszczęście. Wpadła w obsesję na punkcie wyglądu.

Pamiętam, że byłam dumna z tego, jak wyglądałam podczas tej sesji

style="overflow:hidden;"> – tłumaczy Lawrence obok opublikowanego na Instagramie zdjęcia.

Pamiętam, jak ludzie nazywali mnie grubasem, kiedy próbowałam być szczęśliwa, żywa i wdzięczna za ciało, które chciałam nazywać moim domem. Kiedyś szukałam aprobaty ze strony branży mody i próbowałam być doskonała

style="overflow:hidden;">– dodała w podpisie.

ZOBACZ TEŻ: RUBY ROSE KOMENTUJE PUBLIKACJE O PRYSZCZACH I NIEDOWADZE! JEST WŚCIEKŁA NA…

Lawrence przypisuje swoje szczęście decyzji, którą podjęła. W końcu zaczęła opiekować się sobą. Odżywiać ciało, ale także umysł. To wszystko bez poczucia winy. Modelka postanowiła stworzyć stronę internetową everyBODY with Iskra, która wspiera osoby zmagające się z podobnymi problemami.

Znajdujemy tam poradniki dotyczące zdrowego stylu życia oraz diety.
Brawo dla tej Pani! W tym okrutnym świecie potrzebujemy więcej takich kobiet!

Co o tym myślicie?