Halsey znana jest z kontrowersji. Wokalistka od początku kariery głośno mówi o swoich problemach – bezdomności, próbie samobójczej, braku akceptacji i uzależnieniu od narkotyków. Otwarcie sprzeciwia się utartym kanonom piękna, prowokując stylizacjami i krótkimi, chłopięcymi fryzurami. Teraz pojawiła się na okładce magazynu Rolling Stone i znów szokuje.

JAK SZYBKO POZBYĆ SIĘ KROSTEK I ZACIĘĆ POD PACHAMI. KOMPLEKSOWY PRZEWODNIK

Okładka wywołała istną burzę w sieci za sprawą niewydepilowanych pach wokalistki. Halsey w ten sposób po raz kolejny chciała wyrazić swój sprzeciw wobec panujących obecnie standardów piękna. Jej gest jest szczególnie ważny teraz, w erze Instagrama, który wywiera na kobietach presję dążenia do nierealnych w rzeczywistości ideałów.

Naturalna okładka osiągnęła zamierzony efekt, wywołując głośną dyskusję w mediach i internecie. Pojawiły się liczne komentarze udzielające wokalistce poparcia oraz dziękujące jej za odwagę.

Czy To źle, że najbardziej lubię w tej okładce to, że jej pachy wyglądają normalnie i nie są edytowane w Photoshopie? Moje pachy nie są czymś, czego powinnam się wstydzić, a właśnie tak jest. Boże, błogosław Halsey!

style="overflow:hidden;">

Zachwyt okładką wyraziła też piosenkarka Zara Larson, komentując na Twitterze:

Kocham to, że pach nie poddano retuszowi, tak jak zrobiłaby to większość magazynów. Kobiety to nie małe dzieci, które nie mają włosów na ciele! Oszałamiająca okładka

style="overflow:hidden;">

Zdjęcie skomentowała też Demi Lovato, która również angażuje się w ruch „body positive”:

W tym zdjęciu jest tyle TAK, że nawet nie wiem, od czego zacząć

style="overflow:hidden;">Niestety, nie zabrakło też głosów krytyki. Część fanów otwarcie nazwała okładkę obrzydliwą.

To obrzydliwe, lepiej ogol pachy!

Jesteś milionerką, chyba stać cię na wosk?

style="overflow:hidden;">

A wy? Co o tym myślicie?