Jakiś czas temu pewien twórca internetowy próbował objaśnić pojęcie bratniej duszy. Powstanie prawdziwego połączenia dusz opisał jako „struny energii powstają podczas intensywnej duchowej i emocjonalnej intensywności”. Więzy mogą rozwijać się między przyjaciółmi, partnerami romantycznymi lub seksualnymi. Po uformowaniu takiego połączenia możesz czuć silne przyciąganie do tej osoby, dostroić się do jej uczuć i doświadczeń.

Autorka książki „Self-Care for Empaths” Tanya Carroll Richardson powiedziała: „Mogliście się znać w poprzednim życiu, pochodzić z tej samej rodziny duchowej lub po prostu zawrzeć umowę dusz, by spotkać się w tym życiu i mieć jakiś rodzaj wspólnego związku lub doświadczenia”. Oto, jak sprawdzić, czy znalazłaś swoją bratnią duszę.

5 zdań, które niszczą związek. Unikaj tych stwierdzeń, jeśli zależy Ci na drugiej osobie

Bratnia dusza: jak sprawdzić, czy się ją znalazło?

Uważa się, że więzi dusz przybierają różne formy. Jednym ze znaków, że znalazłaś bratnią duszę, jest to, że kiedy się spotykacie, czujesz jakbyś znała tą drugą osobę od zawsze. Prawdopodobnie poczujesz też intuicyjne połączenie. Może to oznaczać myślenie o drugiej osobie, kiedy ona właśnie wybiera do ciebie numer lub wyczuwanie, kiedy coś dzieje się z nią nie tak. Bratnia dusza to ktoś, kto wywarł na ciebie głęboki wpływ i której energia ma na ciebie silny wpływ, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Pielęgnacyjny rytuał na przebudzenie. Gwarantuje przypływ witalności i cudownie gładką skórę przez cały dzień

Sonda

kremy do twarzy z filtrami UV

Korzystasz z kremów do twarzy z filtrami UV przez cały rok?