Caitlin Fladager na co dzień jest mamą dwójki dzieci, która mieszka w Kanadzie, w Vancouver. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje aż 344 tysiące osób! To ogromna rzesza fanów, którzy śledzą jej poczynania w sieci. Jednak wraz z takim zainteresowaniem rośnie także liczba odwiedzających profil hejterów. I chociaż mogłoby się wydawać, że szczupłych osób to nie dotyka, kobieta mimo wysportowanej, szczupłej sylwetki spotyka się z body shamingiem. Ludzie wciąż sugerują jej, że powinna przytyć.

Joanna Moro zdradziła swój przepis na piękną sylwetkę. Jak ona to robi?

Caitlin Fladager jest krytykowana za swoją sylwetkę

Jak się okazuje, Caitlin wciąż jest krytykowana za to, jak wygląda i często otrzymuje obraźliwe komentarze i wiadomości. Mnóstwo ludzi, zarówno w internecie, jak i na żywo, zwraca jej uwagę, że powinna więcej jeść i przytyć. Influencerka stara się wytłumaczyć ludziom, że robienie przytyków nie tylko osobom o większej sylwetce jest przykre, a body shaming może spotkać również kogoś, kto jest szczupły. Takie komentarze zawsze są powodem, dla których kobiety wpadają w kompleksy.

Aleksandra Hamkało pochwaliła się swoją sylwetką. „Po dwójce dzieci tak wyglądać, to szczyt bezczelności”

Body shaming wobec szczupłych osób

Caitlin Fladager słyszy między innymi, że jest złym przykładem dla innych, ponieważ eksponuje zbyt szczupłą sylwetkę. Ten obraz ma negatywnie wpływać na grubsze osoby. Pojawiają się także seksistowskie komentarze dotyczące tego, że mężczyźni wolą kobiety z ciałkiem lub takie, które bezpośrednio sugerują, że influencerka cierpi na zaburzenia odżywiania. Caitlin ma dość tego typu komentarzy i dlatego postanowiła na swoim InstaStory przypomnieć, że szczupłe osoby nie muszą być chore, a mogą mieć do tego naturalne predyspozycje. Wówczas można takiej osobie można sprawić ogromną przykrość – może się okazać, że nie jest w stanie przytyć.

„Przestań komentować wagę ludzi – nieważne czy jest większa, czy też mniejsza. Nie twoje ciało, nie twoja sprawa” – mówi dobitnie Caitlin.