Bella Hadid to jedna z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Współpracuje z projektantami światowej sławy, jest twarzą luksusowych marek. Wcale nie oznacza to, że dorastała bez poczucia niepewności. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła, że jako nastolatka borykała się z wieloma kompleksami. Jeden jest naprawdę zaskakujący.

Okazuje się, że modelka miała w sobie więcej niepewności, niż jej koleżanki. Najbardziej wstydziła się swoich brwi. Uważała, że jest ich zbyt mało. Co więcej, w przeciwieństwie do jej rówieśniczek, ciało modelki zaczęło rozwijać się bardzo późno.

ZOBACZ TEŻ: WOW! BELLA I GIGI HADID MAJĄ PIĘKNĄ KUZYNKĘ! JEST SUPER PODOBNA, ALE ODCINA…

Brak poczucia własnej wartości sprawił, że modelka zamknęła się na świat. Jej własne kompleksy spowodowały, że na jakiś czas odcięła się od rówieśników.

Bella Hadid, która w końcu zrozumiała, że rozwój fizyczny to tylko kwestia czasu, postanowiła, że jej brwi pozostaną cienkie. Później przestało jej zależeć na gęstych, „krzaczastych” brwiach. Do tej pory wypełnia je zaledwie ołówkiem. Według modelki brwi są piękną częścią ludzkiego ciała.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID POKAZAŁA NA INSTAGRAMIE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKIWALI JEJ FANI! STRACI…

Co o tym sądzicie?