Ashley Graham to najbardziej rozpoznawalna modelka plus size, która wręcz otworzyła drzwi do świata mody innym dziewczynom o rozmiarze XXL. Znana jest także z działań na rzecz ruchu body positive, zachęcającego do akceptacji swojego ciała. Dlatego też często publikuje zdjęcia, na których prezentuje się w naturalnym wydaniu.

ASHLEY GRAHAM NA ZDJĘCIACH BEZ RETUSZU! INTERNAUCI SĄ W SZOKU!

Graham wiele razy podejmowała walkę z obecnie panującymi, wyidealizowanymi kanonami piękna, publikując zdjęcia bez retuszu, na których widoczne były jej rozstępy czy cellulit. Jako jedna z pierwszych odważyła się pokazać, jak wygląda naprawdę, będąc w ten sposób wielkim wsparciem dla wielu kobiet na świecie.

Graham z powodzeniem występuje w sesjach zdjęciowych dla najbardziej prestiżowych branżowych czasopism, a także topowych marek. Najczęściej jednak pojawia się w sesjach promujących bieliznę, z dumą pokazując ciało, odbiegające od obecnych standardów piękna.

VANESSA HUDGENS PRZYŁAPANA BEZ MAKIJAŻU! SZOK!

Chętnie pozuje także bez makijażu – na jej Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu, a my możemy zobaczyć jej gładką cerę usianą piegami.

Fotografia spotkała się z samymi pozytywnymi komentarzami. Fani uważają, że modelka prezentuje się naprawdę pięknie, a piegi tylko dodają jej uroku.

Wow
Piegi oznaczają, że wakacje były udane
Piegi! Daj mi ich trochę!
Cudowna cera

Naprawdę piękna?