Moda na naturalny wygląd jest obecna już od jakiegoś czasu, ale make up no make up wcale nie oznacza zupełnej rezygnacji z kosmetyków do makijażu, co raczej sprytne zakamuflowanie tego faktu. Efekt gładkiej skóry, podkręcone rzęsy i miękkie, różowe usta to sztuczka, na którą internautki nie dadzą się nabrać. Autentyczna rezygnacja z makijażu wymaga o wiele większych poświęceń.

ZOBACZ TEŻ: SZUKASZ SPOSOBU NA SPIERZCHNIĘTE USTA? WIZAŻYSTKA ANNY LEWANDOWSKIEJ GO ZNA!

Jedną z pierwszych polskich gwiazd, która zadeklarowała, że zupełnie zrezygnowała z makijażu była Doda. Na swoim instagramowym profilu wyznała, że na co dzień stara się ograniczyć do minimum tzw. kolorowe kosmetyki, oprócz tego przykłada również większą wagę do zdrowego odżywiania i powraca do swojego naturalnego koloru włosów.

W jej ślady idzie Ania Lewandowska. Jako sportowiec nigdy nie miała problemu z pokazywaniem się bez makijażu, czego dowodem są zdjęcia i filmiki, które publikuje w mediach społecznościowych po wykonanych treningach, by podzielić się efektami ćwiczeń ze swoimi fankami.

Ale w ostatnim czasie można zaobserwować zmianę również w innych zdjęciach, na których Ania pokazuje jak spędza czas z rodzina i przyjaciółmi. Zniknęły doczepiane rzęsy, które przez długi czas nosiła, nie ma też śladu szminki.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA I JEJ GORĄCE CIAŁO W SESJI FOTO PONOWNIE PODZIELIŁY INTERNAUTÓW

Widać, że trenerka nie próbuje na siłę udowadniać, że jej włosy i cera zawsze wyglądają nieskazitelnie.

Jak Wam się podoba?