Piękne kobiety muszą się zmierzyć z wieloma nieprawdziwymi opiniami na swój temat. Są postrzegane bardzo stereotypowo. To sprawia, że wcale nie mają w życiu lepiej, jak się powszechnie myśli. Biorąc pod uwagę poniższe trudności, którą stają się ich udziałem, można powiedzieć, że mają wręcz gorzej niż ich mniej atrakcyjne koleżanki.

Zmagają się ze stereotypem głupiej ślicznotki

Niektórzy naprawdę nie wierzą w to, że uroda może iść w parze z inteligencją i pracowitością. Wiele pięknych kobiet zajmuje wysokie stanowiska, a nawet realizuje się w zawodach typowo męskich. Niestety złośliwi mówią, że zrobiły karierę przez łóżko. To bardzo krzywdzące.

NIE MA CHŁOPAKA, BO BOI SIĘ ZMYĆ MAKIJAŻ. WIEMY, CO POD NIM UKRYWA

Też muszą sobie na wszystko zapracować

Piękne kobiety wcale nie muszą mniej się starać. Również muszą sobie zapracować na dobrą pracę. Nikt nie zatrudni niekompetentnej osoby na stanowisku wymagającym dobrych kwalifikacji. Mówienie o nich, że nie muszą się starać jest niesprawiedliwe.

Zmagają się z hejtem

Polki uchodzą za jedne z najbardziej agresywnych kobiet na świecie. Niektóre z nas uwielbiają wbijać innym szpile, rozprowadzać nieprawdziwe informacje o koleżankach, a nawet atakować je fizycznie tylko dlatego, że są ładniejsze. Wystarczy przejrzeć profile instagramowe pięknych kobiet, aby przekonać się, jak bardzo zawistne są niektóre kobiety.

„PIĘKNO TO MOJE PRZEKLEŃSTWO. W PRACY TRAKTUJĄ MNIE JAK PUSTĄ LALĘ”

Wzbudzają u mężczyzn zainteresowanie tylko dzięki pięknemu ciału

Niczym magnes przyciągają do siebie tych facetów, którzy są zainteresowani wyłącznie fizycznym aspektem znajomości. Trudno im znaleźć wartościowego mężczyznę. Wielu takich facetów boi się pięknych kobiet i myśli, że nie ma u nich szans.

Mają mniej koleżanek albo w ogóle ich nie mają

Piękne, samotne kobiety niekiedy są postrzegane przez zajęte koleżanki automatycznie jako rywalki czy potencjalne kochanki partnerów. Niektóre z nich od razu myślą, że piękne koleżanki mają chrapkę na ich facetów. To kolejna krzywdząca opinia. Dlatego niektóre piękne kobiety w ogóle nie mają koleżanek. Ciągłe podejrzenia są dla nich bardzo męczące.

Też mają kompleksy

Kompleksy mają także piękni i inteligentni ludzie. Atrakcyjne dziewczyny zmagają się z brakiem samoakceptacji tak samo jak ich mniej urodziwe koleżanki. Problem tkwi w myśleniu.

„24-LATKA MA MOCNY DOWÓD NA TO JAK TOKSYCZNY MOŻE BYĆ MODELING. UJAWNIA PRAWDĘ”

Też muszą o siebie dbać

Ich cera, włosy oraz styl ubierania wymagają tego, aby poświęcić im czas. Skóra ani włosy same nie zrobią się piękne. Jeżeli chodzi o styl, również trzeba przemyśleć, co na siebie założyć, aby wyglądać jak milion dolarów. Nawet wtedy, gdy strój nie wydaje się trudny do wykreowania, jest przemyślany.