Nigdy nie byłam posiadaczką długich i gęstych rzęs. Dlatego tusz stał się jednym z moich ulubionych kosmetyków. W końcu to szybki sposób na to, by zyskać bardziej wyrazisty wygląd. Ale odkąd odkryłam żel odżywiający do rzęs, przekonałam się, że czas może być sprzymierzeńcem. Po miesiącu stosowania tego kosmetyku mogę powiedzieć, że tusz nie będzie potrzebny mi już tak często jak dotychczas. Oto odżywka do rzęs, która naprawdę działa.

Puder myjący do twarzy z witaminą C – nie będziesz już chciała wrócić do zwykłego żelu!

Odżywka do rzęs Nu Colour – jak działa?

Nu Colour Nutriol Eyelash Treatment to przezroczysty żel, który można stosować jako kurację na noc, ale świetnie sprawdza się również jako baza pod tusz do rzęs. W jego składzie znajduje się Tricalgoxyl – pomaga wzmocnić włoski, a także je odżywia i regeneruje. Po kilku tygodniach stosowania efekty są widoczne gołym okiem. Rzęsy są nie tylko wyraźnie dłuższe i gęstsze, ale także grubsze i mniej podatne na wypadanie.

Taka kuracja świetnie sprawdzi się także dla dziewczyn, które niedawno zdjęły sztuczne rzęsy. Zadziała wzmacniająco i regenerująco. Dodatkowo odżywka ma postać transparentnego żelu, dlatego sprawdzi się jako baza pod tusz do rzęs – rozdziela włoski i dodaje im objętości, a dodatkowo przedłuża trwałość mascary. Żel można nakładać również na brwi, by ładnie je zdefiniować i dodatkowo odżywić. To kosmetyk wielofunkcyjny i bardzo wydajny. Małe opakowanie wystarcza na ponad miesiąc, a efekty po tym czasie są już wyraźnie widoczne. Wielkim plusem jest też wygodna szczoteczka, która pozwala nałożyć produkt równomiernie bez obaw, że przedostanie się do oka. Odżywka Nu Colour sprawdzi się idealnie przed sezonem letnim – wydłuży i pogrubi rzęsy, dzięki czemu można zrezygnować z malowania oczu podczas upalnych dni

odżywka do rzęs nu colour
1

Nu Colour

Nutriol Eyelash Treatment

162.88 zł

Kup teraz