Bourjois tusz
1

Bourjois Volume Glamour Push Up Effet Pogrubiający Tusz Do Rzęs

29,99 zł

Kup teraz

Maskara zapewnia już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki dokładne pokrycie rzęs na całej długości, od nasady aż po same końce, a to dzięki szczoteczce UPLIFT, która wyposażona jest w 15 stref malowania. Maskara zwiększa objętość rzęs aż 11 razy i utrzymuje się na rzęsach 16 godzin!

Bell Hypoallergenic Volume Up Mascara
2

Bell Hypoallergenic Volume Up Mascara

20,99 zł

Kup teraz

Hypoalergiczny tusz do rzęs intensywnie zwiększający objętość i intensywnie pogrubiająca rzęsy. Tusz dokładnie pokrywa rzęsy od nasady, po same końce, docierając nawet do najkrótszych. Wyraźnie je wydłuża, podkręca i nadaje im głęboki, czarny kolor. Nie skleja ich i nie pozostawia grudek. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty. Odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach.

Golden Rose False Lashes Mascara Wydłużająco-Pogrubiający Tusz Do Rzęs
3

Golden Rose False Lashes Mascara Wydłużająco-Pogrubiający Tusz Do Rzęs

13,99 zł

Kup teraz

Dzięki swojej elastycznej i gumowej szczoteczce tusz daje efekt natychmiastowego wydłużenia i uniesienia rzęs od samej nasady.
Dla uzyskania mocniejszego efektu nałóż kilka warstw.

tusz od rzęs Loreale
4

Loreal Double Extension Beauty Tubes Technology Wydłużający Tusz + Baza Black Czarny

28,99 zł

Kup teraz

Tusz do rzęs od Loreal posiada innowacyjną dwustronną formułę. Z jednej strony tusz w intensywnym czarnym kolorze, który wydłuży rzęsy aż do 80%, dzięki innowacyjnemu połączeniu polimeru sieciowego oraz żelu Simugel. Biała baza w swoim składzie zawiera ceramidy R i prowitaminę B5, które uzupełniają ubytki rzęs, regenerując je i chroniąc przed uszkodzeniem.
Tusz można zmyć za pomocą ciepłej wody.

tusz do rzęs loreal milion lashes
5

Loreal Volume Million Lashes Black Czarny Tusz Do Rzęs

27,99 zł

Kup teraz

Tusz Volume Million Lashes Black ma świetnie wyprofilowaną szczoteczkę, która umożliwia dotarcie do każdej, nawet pozornie niewidocznej rzęski. Dzięki temu na każdą z nich nałożysz tyle tuszu, ile potrzebujesz. Wystarczy już jedno pociągnięcie szczoteczką, aby uzyskać piękny efekt miliona rzęs. . Tusz nie tworzy grudek czy niepożądanych “pajęczych nóżek”, a do tego mimo wielu godzin nie będzie się kruszył.

Tusz do rzęs Max Factor
6

Max Factor Masterpiece Max Tusz do Rzęs Czarny

29,99 zł

Kup teraz

Naturalny efekt podkreślonych rzęs i piękna, głęboka czerń. Innowacyjna szczoteczca Volume iFX, wykonana z silikonu została stworzona, aby Twoje rzęsy zyskały do 400% objętości. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin, nie musisz więc zabierać go ze sobą, aby w ciągu dnia nanosić jakiekolwiek poprawki.

tusz do rzęs
7

Bourjois Twist Up The Volume Pogrubiająco-Wydłużający Czarny Tusz Do Rzęs

34,99 zł

Kup teraz

Podwójny efekt podkręconych i pogrubionych rzęs, dzięki innowacyjnej szczoteczce. Możesz stylizować rzęsy według własnych potrzeb - wydłużenie lub ekstremalna objętość. Intensywnie czarna formuła maskary Twist Up The Volume od Bourjois gwarantuje doskonały rezultat, który utrzyma się do 24 godzin bez potrzeby poprawek.