Masz za sobą nieudaną wizytę u fryzjera, masz problemy z wypadającymi włosami lub po prostu wpadłaś na pomysł, aby zapuścić swoje pasma i zależy Ci na przyśpieszeniu tego procesu? Wcierka do włosów Kaminomoto trafiła w moje ręce akurat po nieudanym ścięciu włosów. Byłam bardzo ciekawa efektów, ponieważ wcześniej słyszałam wiele dobrego na temat produktów tej marki.

To, co kryje się na prostownicy może mieć poważne konsekwencje dla włosów

Wcierka do włosów Kaminomoto Hair Growth Tonic II

Tonik do włosów ma za zadanie przyśpieszyć wzrost włosów i zahamować wypadanie. Japoński specyfik zawiera opatentowane składniki odżywcze oraz ekstrakty ziołowe, które poprawiają krążenie krwi w skórze głowy. To z kolei sprawia, że więcej składników odżywczych trafia do cebulek włosowych, co stymuluje ich pracę i wzrost włosów. Dodatkową korzyścią przy stosowaniu preparatu ma być przywrócenie równowagi skórze głowy. Dzięki temu pomaga zapobiec wielu chorobom, łagodząc podrażnienia oraz dając niezwykle przyjemne odczucie odświeżenia.

 

Wcierka do włosów

Świetne pierwsze wrażenie i używanie wcierki

Tuż po otwarciu pudełka czeka nas miłe zaskoczenie – produkt znajduje się w klimatycznej szklanej buteleczce. Ciemne opakowanie dobrze chroni produkt przed promieniami słonecznymi, co pozwala mu zachować swoje właściwości. Wcierka do włosów Kaminomoto ma bardzo przyjemny, ziołowy zapach, który przez jakiś czas po aplikacji pozostaje na włosach. Producent zaleca, aby produkt aplikować dwa razy dziennie. Należy nałożyć ją na skórę głowy (nie na pasma!) i wykonać delikatny masaż, który dodatkowo pobudzi krążenie. To fantastyczny, domowy zabieg relaksacyjny, który w połączeniu z ziołowym zapachem kosmetyku daje świetne wrażenie odświeżenia. Wcierka nie pozostawia na włosach żadnych śladów, nie są one oklapnięte lub ciężkie – wręcz przeciwnie, w połączeniu z masażem włosy odbijają się u nasady i nabierają objętości. Jedna buteleczka zawiera 180 ml produktu i powinna wystarczyć na mniej więcej miesiąc użytkowania.

Zielona herbata może pomóc w szybkiej odbudowie pasm. Zastosuj ten trik zaraz po umyciu włosów

Wcierka do włosów Kaminomoto – pierwsze efekty

Pierwsze efekty kuracji wcierką zaczęły pojawiać się po mniej więcej dwóch tygodniach używania. Włosy stały się silniejsze, podczas szczotkowania zostaje ich zdecydowanie mniej na szczotce. W późniejszych dniach pojawiły się pierwsze drobne baby hair. Zgodnie z zapowiedziami producenta, jedno opakowanie wystarczy na nieco ponad miesiąc używania. Wraz z terapią poprawiła się także ilość produkowanego sebum, dzięki czemu włosy dłużej trzymają świeżość. Dla wzmocnienia efektu możesz dodatkowo stosować szampon oraz odżywkę Kaminomoto. Patrząc na pierwsze rezultaty po zastosowaniu wcierki, jest to produkt wart wypróbowania i zdecydowanie będę kontynuować jego stosowanie.