Już niebawem rusza nowa odsłona Zeberki, a w niej specjalna niespodzianka dla wszystkich Czytelniczek. Tworzymy dla Was miejsce, w którym wspólnie będziemy mogły dzielić się opiniami i recenzjami kosmetyków (i nie tylko).

WASZE RECENZJE

Z wielkim entuzjazmem zaprezentujemy zupełnie nową przygodę – WASZE RECENZJE. Dlaczego? Cenimy zaangażowanie i opinie, którymi codziennie dzielicie się z nami w komentarzach. Dlatego stworzyłyśmy przestrzeń, w której to Wy będziecie mogły prezentować własne kosmetyczne odkrycia.

Zaciekawił Was ostatnio jakiś kosmetyk, a może macie swoich ulubieńców, z którymi nie rozstajecie się od lat? Zajrzyjcie do kosmetyczek i wybierzcie te produkty które szczególnie skradły Wasze serca.

Zachęcamy do publikacji autorskich recenzji. Możecie zrobić to drogą mailową, przesyłając opinie na adres [email protected] lub na Instagramie– wystarczy, że opublikujecie zdjęcie z recenzją i dodacie hasztag zeberkapl.

Podziel się z nami opinią i dodaj recenzję kosmetyczną. Zobacz, jak to zrobić!

Wszystkie recenzje zamieszczamy na stronie Zeberka.pl. Znajdziecie je w sekcji WASZE RECENZJE. Serdecznie zachęcamy do współtworzenia miejsca, w którym każda opinia jest ważna i autentyczna.

BAZA POD MAKIJAŻ, KREM I MASECZKA W JEDNYM, CZYLI JAK DZIAŁA SECRET GLOW

Wśród zaplanowanych nowości w serwisie Zeberka.pl nie zabraknie oczywiście codziennej dawki inspiracji ze świata mody i urody. Oprócz trendów w makijażu i stylizacji paznokci skupimy się również na pielęgnacji opartej na sile natury. W trosce o ochronę środowiska rozszerzamy tematykę naturalnych kosmetyków i ruchu zero waste.

Do zobaczenia wkrótce 🙂
Redakcja Zeberka.pl