Jestem blondynką już od kilku dobrych lat, ale z problemem żółtych refleksów walczę odkąd pamiętam. Po wyjściu od fryzjera czysty platynowy kolor i chłodne tonacje utrzymują się do kilkunastu pierwszych myć. Potem stopniowo zaczynają pojawiać się ciepłe, lekko miedziane odcienie. By blond włosy zachowały pełnię koloru potrzeba sporo pracy, czasu i przede wszystkim – odpowiednio dobranej pielęgnacji. Oto kosmetyki do blond włosów, które są warte zainteresowania.

Kosmetyki do blond włosów

Nowa linia kosmetyków Violet Crush od John Frieda pomagają utrzymać chłodny, platynowy kolor włosów na dłużej. Zawarte w kosmetykach filoetowe i niebieskie pigmenty niwelują żółte, a nawet miedziane tony. Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu. Pasma są błyszczące, a sam odcień jest wyraźnie ochłodzony, jednocześnie kolor wygląda bardzo naturalnie. Zarówno szampon, jak i odżywka nie pozostawia na włosach fioletowej poświaty.

Kosmetyki do blond włosów źródło: Fot. Redakcja

Aby skorygować kolor i pozbyć się ciepłych tonacji wystarczy zastosować szampon raz w tygodniu. Dla wzmocnienia efektu warto nałożyć go na 1-2 minuty, po czym intensywnie spłukać wodą. Odżywka Violet Crush pomaga zregenerować i nawilżyć blond pasma. Dodatkowo wygładza ich powierzchnię i nadaje im połysku.

Masz kręcone włosy, które nie chcą się układać? Być może popełniasz ten jeden błąd

Kosmetyki Violet Crush to przede wszystkim ochrona koloru i dodatkowe działanie pielęgnacyjne. Produkty nie wysuszają włosów, zawarte w nich składnki aktywne przeciwdziałają żółtym i miedzianym refleksom, a jednocześnie odżywiają i uelastyczniają pasma. Dzięki temu pozostają gładkie i są łatwe w codziennej stylizacji.

szampon do włosów blond
1

szampon do włosów blond

JOHN FRIEDA

24,99 zł

Kup teraz
odżywka do włosów blond
2

odżywka do włosów blond

JOHN FRIEDA

24,99 zł

Kup teraz