Każda makijażoholiczka z pewnością zgodzi się ze mną, że paleta cieni w odcieniach nude to prawdziwy must have w kosmetyczce każdej kobiety. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie wykonać wiele makijaży, zarówno tych codziennych, jak i tych na wielkie wyjście. Kilka miesięcy temu w moje ręce wpadła Naked Ultimate Basics od Urban Decay. Tak, już po zobaczeniu pierwszych zdjęć przed premierą, wiedziałam, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia…

ZOBACZ: SZMINKOWY IDEAŁ, CZYLI JEFFREE STAR – VELOUR LIQUID LIPSTICK [RECENZJA]

Urban Decay – Naked Ultimate Basics – opinie

Tak, tą paletą do dzisiaj zachwycają się wszystkie kobiety. I nic dziwnego, w końcu w środku zawiera idealną kompozycję kolorów. W swojej kolekcji mam jeszcze 3 inne palety tej marki – Naked 2, Naked Smoky i Naked 2 Basics – jednak to Naked Ultimate Basics najbardziej podbiła moje serce.

Od razu uprzedzam Wasze wątpliwości. Z palety korzystam dosyć często, należę jednak do grona estetek, które nie znoszą pokazywać brudnych i porozwalanych kosmetyków.

Oto jedna z najlepszych palet cieni po powiek - Naked Ultimate Basics [TEST]

swatche palety naked ultimate basics

Paleta składa się z 12 cieni, które są bardzo dobrze napigmentowane. Jestem przekonana, że wszystkie miłośniczki makijażu w stylu Kylie Jenner stracą głową dla odcienia Extra Bitter. Tak, to on jako pierwszy dosłownie rzucił mnie na kolana.

Paleta zawiera 4 jasne odcienie – Blow, Nudie, Commando i Pre-Game – które idealnie sprawdzą się jako „baza” makijażu oka. Ciemniejsze cienie pozwolą zaznaczyć załamanie powieki i przyciemnić kącik czy linię rzęs. Z resztą – na pewno dobrze wiecie, co z nimi zrobić.

ZOBACZ: L’ORÉAL – COLORISTA SPRAY – 1-DAY COLOR – KOLOROWE WŁOSY W 5 MINUT! [TEST]

Oto jedna z najlepszych palet cieni po powiek - Naked Ultimate Basics [TEST]

Kolejnym wielkim plusem palety jest to, ze wszystkie cienie są zupełnie matowe. Tak, dokładnie tego brakowało na polskim rynku. Bardzo lubię Naked 2 i Naked Smoky, ale moje ulubione maty znajdują się tam w mniejszości. Chyba to właśnie dlatego tak bardzo polubiłam Naked Ultimate Basics.

Oto jedna z najlepszych palet cieni po powiek - Naked Ultimate Basics [TEST]

Urban Decay – Naked Ultimate Basics – cena

Paleta kosztuje 249 złotych, czyli nie mało. Trzeba jednak przyznać, że zakup ten bardzo się opłaca, jak już wspominałam wcześniej – jeden kosmetyk jest w stanie zastąpić nam wszystkie inne. A to może być bardzo istotne np. wtedy, gdy ciągle jesteśmy w podróży.

Czy polecam? Jasne, że tak! Dobrze wiedzą o tym wszystkie moje koleżanki… 🙂

ZOBACZ: JAK NIE NAKŁADAĆ CIENI DO POWIEK?

Oto jedna z najlepszych palet cieni po powiek - Naked Ultimate Basics [TEST]