Rok 2020 nie był dla nas wyrozumiały. Każdy z nas musiał na nowo przeorganizować swoją codzienność. Zmiany zaszły również w sposobie dbania o urodę. Zamkniecie salonów kosmetycznych, rezygnacja z makijażu i maskne – czyli wypryski powstałe przez noszenie maseczek ochronnych. Wszystko to spowodowało, że zaczęliśmy baczniej przyglądać się naszym codziennym rytuałom pielęgnacji skóry i ostrożniej dobierać kosmetyki. Moim ratunkiem okazał się jeden produkt. Maseczka detoksykująca Nu Skin Epoch Yin and Yang pomogła mojej skórze łagodnie przejść przez ostatnich kilka miesięcy.

Podczas pandemii koronawirusa skarżymy się na tę jedną rzecz. Została ona nazwana syndromem MADE

Detoksykująca maseczka do twarzy Nu Skin Epoch Yin and Yang

Mogłoby się wydawać, że domowa kwarantanna i naturalna w tym przypadku decyzja o rezygnacji z makijażu to wystarczający detoks dla skóry. Cera może swobodnie oddychać, a pory nie są zatkane od kolorowych kosmetyków. Jednak to tylko teoria, ponieważ w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Tak było w moim przypadku. Po kilku tygodniach spędzonych na oczyszczaniu, tonizowaniu i peelingowaniu cery, zaczęły pojawiać się na niej drobne wypryski, a podczas chłodnych, jesiennych miesięcy także suche skórki. Bez wątpienia czynnikami, które były za to odpowiedzialne był stres oraz maskne – wspomniane już niedoskonałości skóry, które są rezultatem noszenia maseczek ochronnych. Po długich szukaniu rozwiązań problemu, skuteczna okazała się detoksykująca maseczka do twarzy Nu Skin Epoch Yin and Yang. To kosmetyk, który pomógł przywrócić mojej skórze równowagę.

Jak działa maseczka?

Specjalnym składnikiem maseczki jest wyciąg z kwiatu Hoya lacunosa. Jest on pozyskiwany z kontrolowanych upraw (CEA). To nowy sposób upraw oparty na technologii. Składnik ten odpowiada za efekt miękkiej i gładkiej skóry. Detoksykujące działanie kosmetyku zapewnia mieszanka kaolinu oraz sproszkowanego węgla drzewnego. Dzięki nim ze skóry usuwane są toksyny, a cera jest świeża i rozświetlona. Dodatkowo podczas stosowania maseczki możemy cieszyć się pięknym, relaksującym zapachem jaśminu.

Maseczka do twarzy Nu Skin Epoch Yin and Yang to wielozadaniowy kosmetyk, który przynosi natychmiastowe uczucie świeżości i gładkości. Maska dogłębne oczyszcza i pomaga pozbyć się toksyn i zanieczyszczeń. Dzięki temu cera odzyskuje równowagę, a wypryski i zaskórniki pozostają pod kontrolą. To także bardzo wydajny produkt. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na skórę twarzy, delikatnie rozprowadzić kulistymi ruchami, by aktywować węgiel drzewny zamknięty w mikrokapsułkach. A po odczekaniu około 10 minut (w tym czasie maseczka zmieni kolor z białego na szary) opłukać cerę letnią wodą.

Wielkim atutem maski są naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki oraz dbałość o ekologię. Każde opakowanie jest wykonane w 38% wtórnego tworzywa sztucznego.

detoksykująca maseczka nu skin źródło: fot. redakcja