Nie wyobrażam sobie lata bez mgiełki do ciała. To kosmetyk, który staje się moim ulubieńcem, kiedy tylko temperatura na zewnątrz zaczyna robić się wysoka. Sięgam po nią zawsze, gdy czuje, że skóra zaczyna tracić nawilżenie. W tym roku gorących miesięcy wyczekuję jeszcze bardziej, od kiedy w moje dłonie wpadły te niesamowite nowości.

Maślanka i kefir nie tylko do picia – odżywcze maseczki z nabiałem

Mgiełki do ciała So…? Escapes!

Mgiełki do ciała So…? Escapes! zachwycają od pierwszego użycia. A wszystko przez przepiękny, uwodzicielski zapach, który przywołuje klimat tropików. W skład całej liniii wchodzi aż 11 oryginalnych, słodkich zapachów. W tym roku 5 z nich to zupełne nowości:

  • Miami Vibes
  • Aurora Nights
  • Santorini Sunset
  • Hawaiian Honey
  • Havana Heat

Mgiełki do ciała nie tylko zachwycają niesamowitymi zapachami. To także świetny sposób na to, by dodać skórze cennego nawilżenia. W szczególności w upalne, wakacyjne dni oraz zyskać efekt natychmiastowego odświeżenia. Są bardzo wydajne, a do tego ich opakowania w pełni oddają to, co znajduje się w środku, czyli słodko-orzeźwiające, energetyzujące zapachy. Mgiełki są trwałe, a przyjemna woń utrzymuje się jeszcze długo po użyciu. W upalne dni ten kosmetyk może zastąpić wodę toaletową.  Wygodny atomizer ułatwia zadanie i idealnie rozprowadza przyjemną mgiełkę po skórze. Z powodzeniem można stosować ją na całym ciele.

Jeszcze chwila o samych zapachach. Trudno nie wymienić chociażby kilku magicznych składników, dzięki którym mgiełki zyskały tak wielką popularność, bo So…? Escapes! są znane nie tylko w  Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii. No dobrze, a więc co znajduje się w środku? W Santorini Sunset odnajdziemy nuty mango, arbuza i ananasa, które zostały uzupełnione o świeże nuty cytrusowe. Z kolei w Aurora Nights czeka na nas kwiatowy bukiet wzbogacony o akordy mandarynek, kokosa i migdałów. Brzmi ciekawie prawda? Mgiełki są dostępne w sklepie Rossman, a każda 200 ml buteleczka kosztuje około 30 zł.

mgiełki do ciała so...?Escapes! źródło: Fot. Redakcja