Jesienią zmieniamy nie tylko nawyki pielęgnacyjne. To także pora na to, aby sięgnąć po bogatsze formuły podkładów i zmienić paletę kolorystyczną cieni do powiek. Ciepłe brązy, pomarańcze i złoto to odcienie, które chętnie włączamy do codziennego makijażu. W chłodne, ponure dni warto dodać sobie odrobiny koloru i poprawić humor. Chociaż maseczki ochronne sprawiły, że na moment musiałyśmy odstawić szminki i błyszczyki – to make up oczu nadal ma się bardzo dobrze! Jesienne tonacje kolorystyczne możemy połączyć z najgorętszym trendem ostatnich miesięcy – Foxy eyes. Z tą paletką cieni osiągniesz efekt idealny.

7 genialnych trików makijażowych, które optycznie powiększą Twoje oczy

Paletka cieni Foxy Eyes Ingrid Cosmetics

Paletka cieni Foxy Eyes od Ingrid Cosmetics ma wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć make up idealny – piękne, soczyste odcienie i bardzo dobrą pigmentację. Kolory są żywe, pełne i głębokie, a jednocześnie bardzo trwałe i łatwe w blendowaniu. W paletce znajdziemy delikatne, jasne beże, błyszczące i ocieplające twarz brązy, pomarańcze i złociste kolory. Znajdziemy też coś na wieczór – intensywne ciemne kolory w odcieniach gorzkiej czekolady!

Zarówno ciepłe, jak i chłodne odcienie tych kolorów z powodzeniem możemy dopasować do każdego typu urody. Zostały dobrane tak, aby można było odtworzyć jeden z najgorętszych instagramowych trendów – Foxy Eyes. To nowa technika makijażu, w której chodzi o to, by wyciągnąć zewnętrzny kącik oka do góry i nadać całości prawdziwie “lisie spojrzenie”.  W ten sposób optycznie otwieramy oko i nadajemy pełny kształt brwiom, które sprawiają wrażenie bardziej uniesionych i wydłużonych.

Paletka Ingrid Cosmetics zawiera w sobie kolory idealne do odtworzenia tego trendu. Do zestawu dołączone są instrukcje, które pomogą wykonać aż dwa różne makijaże utrzymane w tej stylistyce. Pierwsza delikatniejsza wersja to makijaż dzienny w stonowanej kolorystyce. Drugi, ciemniejszy wariant sprawdzi się na wieczór. Tutaj łączymy ze sobą ciemniejsze, zimne odcienie brązów i iskrzące beże.

Cała kolorystyka paletki została utrzymana w barwach ziemi, ale znajdziemy w niej także ciepłe, jak i zimne odcienie brązów, beży oraz wpadające w pomarańcz intensywne róże. Matowe i błyszczące cienie sprawią, że możemy pięknie wymodelować oko, podkreślić łuk brwiowy i dodać całości wyrazistego charakteru utrzymanego w jesiennej stylistyce.

Paletka cieni Foxy Eyes Ingrid Cosmetics źródło: Fot. Redakcja