Pamiątki po wakacjach to nie tylko skóra muśnięta słońcem i kilka uroczych piegów. Promienie słoneczne robią swoje, a w połączeniu ze słoną morską wodą i wiatrem dostajemy mało optymistyczną niespodziankę w postaci przesuszonych i łamliwych włosów. Na szczęście na takie historie również znajdzie się ratunek. Podstawą jest nawilżenie i odżywienie pasm. Ale jak pogodzić działanie kosmetyków z tym, aby nie obciążyć zanadto skóry głowy? Odpowiedzią jest kaktus! A mówiąc bardziej szczegółowo – ekstrakt z opuncji figowej. Znajdziemy go w przystępnych cenowo, pięknie pachnących produktach z linii pielęgnacyjnej. Kosmetyki do włosów Barwa Cosmetics pomogą uporać się z szorstkimi, matowymi i przesuszonymi pasmami w prosty i bardzo przyjemny sposób.

Kosmetyki do włosów Barwa Cosmetics  

Nowa linia kosmetyków Barwa Naturalna to produkty, które zawierają w sobie nawilżające składniki, które pomogą odzyskać miękkość i blask włosów. Główną gwiazdą jest tutaj ekstrakt z opuncji figowej. Oprócz działania nawilżającego, wykazuje również właściwości antyoksydacyjne, regenerujące oraz kojące. Uzupełniającymi składnikami są witaminy – E, C oraz witaminy z grupy B.

W delikatnym, nawilżającym szamponie znajdziemy dodatkowo olej konopny, proteiny pszeniczne oraz pantenol. Ta mieszanka sprawia, że pasma stają się miękkie i wygładzone. To dobre przygotowanie do drugiego etapu pielęgnacji, czyli aplikacji lekkiej odżywki.

To produkt, który podobnie jak szampon, jest przeznaczony do włosów normalnych i przesuszonych. W składzie znajdziemy ekstrakt z opuncji, a oprócz tego także naturalne proteiny i witaminy. Odżywka szybko wsiąka we włosy, nawadnia je i chroni przed utratą wody. Odżywia, regeneruje oraz nadaje im gładkość i miękkość.

Kosmetyki, których w sezonie jesienno-zimowych nie zabraknie w mojej kosmetyczce

Kosmetyki sprawdzą się jako pomoc w odbudowie pasm po lecie. Nawilżają, zapewniają gładkość i miękkość włosów. Mają piękny, egzotyczny zapach i można kupić je w bardzo dobrej cenie. Szampon kosztuje tylko 6,99 zł, a za odżywkę zapłacimy 9,99 zł.