Pełny makijaż oczu skupia się nie tylko na wytuszowaniu rzęs i uzupełnieniu całości eyelinerem czy cieniem do powiek. Ważną rolę odgrywają także brwi! Delikatnie zaznaczone wydobywają głębię spojrzenia. Ich stylizacja wcale nie musi być trudna. Wystarczy znaleźć odpowiedni kosmetyk, dzięki któremu zagęścisz włoski i skorygujesz ich kształt. Pisak do brwi to nowość, która już zdobyła grono zwolenniczek. Specjalnie zaprojektowany aplikator sprawia, że makijaż przebiega szybko i sprawnie, a efekt WOW jest gwarantowany!

Nawilżone, miękkie włosy i połysk, który trwa! Tak działa nabłyszczający spray octowy

Pisak do brwi – kosmetyk, który zapewni Ci efekt microbladingu

To wcale nie żart! Pisak do brwi zasługuje na miano jednego z najlepszych kosmetyków roku. Pięknie uzupełnia i zagęszcza włoski, a jednocześnie dba o naturalny efekt. Dodatkowo lekko je przyciemnia i koryguje ich kształt.  Jeśli jeszcze nie próbowałaś tej metody stylizacji brwi – nie ma na co czekać.

Pisak do brwi marki Long4Lashes sprawdzi się idealnie! Długotrwała formuła zagęszczająca brwi zapewni Ci efekt jak po profesjonalnym zabiegu microbladingu – brwi będą perfekcyjnie ułożone, zyskają ładny, lekko przyciemniony kolor, a przestrzenie między włoskami będą precyzyjnie wypełnione. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanemu aplikatorowi z cienkimi końcówkami, imitującymi trzy linie włosków. Właśnie to sprawia, że możemy cieszyć się efektem jak spod ręki profesjonalisty!

Pisak do brwi marki Long4Lashes w przeciwieństwie do kredki lub pomady tworzy wypełnienie, które wygląda bardzo naturalnie. Nie ma mowy o efekcie przerysowania. A sama aplikacja jest banalnie prosta – wystarczy starannie przeczesać włoski kierując je do góry. I gotowe! Formuła jest odporna na ścieranie i rozmazywanie. Utrzymuje się na brwiach przez wiele godzin!

To kosmetyk, który szybko i bez problemowo zapewni Ci perfekcyjny makijaż brwi. Nadaje idealny kształt i wypełnienie, które wygląda jak naturalne włoski.

pisak do brwi źródło: redakcja