Deszczowe dni nie sprzyjają włosom. Szczególnie tym, z tendencja do puszenia. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by gładkie pasma zmieniły się na niekontrolowane zmierzwione kosmyki, które odstają w każdą stronę. Mimo stosowania wielu metod, które miały mi pomóc opanować i zdyscyplinować moje pasma, nic nie przynosiło oczekiwanych rezultatów. Do czasu. Odkąd odkryłam te kosmetyki do włosów – nie rozstaje się z nią w żaden deszczowy dzień.

Faworyt na jesień: korygujący krem z pigmentami rozpraszającymi światło. Skutecznie nawilża cerę, sprawdzi się pod makijaż, a nawet zastąpi podkład

Kosmetyki do włosów, które zapobiegają puszeniu

Nowość od Herbal Essences to coś, co uratowało moją fryzurę! Wszystko przez jeden magiczny składnik, który sprawia, że pasma pozostają gładkie i są odporne na działanie wilgoci. Chodzi oczywiście o aloes, który słynie ze swoich delikatnych właściwościach nawilżających, a dodatkowo zapewnia piękny blask i odżywienie.

Kosmetyki do włosów od Herball Essences, które zapobiegają puszeniu a dodatkowo dbają o nawilżenie i odżywienie pasm to delikatny szampon Potent Aloe + Hemp – regeneracja i wygładzenie oraz lekka odżywka, która nie obciąża włosów. Uzupełnieniem jest pięknie pachnący dwufazowy olejek Hemp Seed Oil + Aloe, który zadba o dodatkowe wygładzenie i blask.

To właśnie aloes znalazł się w najnowszej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe. Po umyciu włosów szamponem, nałożeniu odżywki i spryskaniu ich dwufazowym olejkiem nie muszę martwić się o puszenie.

Aloes zawiera w sobie cenne polisacharydy, które korzystnie wpływają na włosy: rewitalizują, przywracają im życie, chronią przed dalszymi uszkodzeniami i łamaniem.

To, co zasługuje na uwagę to fakt, że nowa linia produktów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe zawiera ręcznie zbierany aloes zwyczajny (Aloe Vera). Zawarty w formule jest pozyskiwany w zrównoważony sposób (po maksymalnie trzy liście na raz). W składzie produktów nie znajdziemy siarczanów i barwników. Kosmetyki są również bezpieczne dla farbowanych włosów, dzięki zrównoważonemu PH. Ponadto, nie są testowane na zwierzętach, co potwierdza międzynarodowa organizacja People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

kosmetyki do włosów źródło: redakcja