Kredki, cienie i wosk – na rynku znajdziemy mnóstwo kosmetyków do stylizacji, jednak zanim wybierzemy produkt idealny, warto jest zadbać o naturalne zagęszczenie brwi.

Jeśli szukasz sprawdzonego, naturalnego sposobu na to, by Twoje brwi w końcu stały się gęstsze wypróbuj jeden prosty składnik, który z pewnością znajdziesz w swojej kuchni . Oliwa z oliwek może okazać się cudownym eliksirem, który pomoże Ci w końcu wygrać z problemem mało widocznych, rzadkich brwi.

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE DOKTOR QUINN? AKTORKA PRZYZNAŁA SIĘ DO BOTOKSU I BARDZO TEGO ŻAŁUJE!

Oliwa z oliwek to doskonały produkt do naprawy i odżywienia włosów, dlatego też znajduje się on w takich produktach jak: szampony i odżywki. Składnik ten działa rewelacyjnie nie tylko na nasze włosy ale również na brwi – zawiera kwasy tłuszczowe, witaminę E ora K, które zmiękczają, nawilżają i odbudowują mieszki włosowe.

Oprócz tego, jak wykazują badania, oliwa z oliwek może hamować hormon, który powoduje wypadanie włosów, dlatego jej codzienne stosowanie zapobiega przerzedzeniu brwi.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA MA RAKA KCIUKA I PRZESZŁA AMPUTACJĘ – WSZYSTKO PRZEZ OBGRYZANIE PAZNOKCI

Najlepiej bedzie, kiedy pozostawisz oliwę na brwiach przez całą noc, a rano delikatnie zetrzesz resztę produktu przy pomocy łagodnego środka do oczyszczania twarzy.

Jeśli chcesz wzmocnić efekt wymieszaj oliwę z odrobiną miodu, by zyskać dodatkowe nawilżenie.

Spróbujecie?