Wiele z nas boryka się z problemem, jakim jest kształt brwi. Nie ma jednej reguły, dzięki której ich forma będzie właściwa, a nasza twarz ładniejsza i pełniejsza. Niemniej jednak cały czas się nimi bawimy i szukamy tej odpowiedniej. Zresztą – nie raz pokazywałyśmy Wam, czym skutkuje takie eksperymentowanie (np. kształtem przypominającym znaczek „Nike” czy aureolę).

ZOBACZ: CZY TO NAJGORSZY TATUAŻ BRWI NA ŚWIECIE?! OSZPECONA DZIEWCZYNA ŻAŁUJE DO DZISIAJ

Pocieszające jest, że od zarania dziejów kobiety miały ten problem i dawały sobie radę, żeby wyglądać olśniewająco. Jednakże miewały wpadki. Co więcej, nawet gwiazdy wielkiego ekranu czasem popełniały urodowe gafy. I choć kształt brwi to kwestia sporna, cieszymy się, że powstał profil na Instagramie, który gromadzi wszystkie zdjęcia aktorów, celebrytów, a nawet postaci z obrazu, których brwi pozostawiają wiele do życzenia. Mowa tu o takich, które zostały zbyt mocno wyskubane i kształtem przypominają cieniutkie paseczki. W czasach, gdy na topie są grube brwi jak u Cary Delevingne, dobrze jest pocieszyć się faktem, że jeśli zdarzy ci się przesadzić z ich regulacją, to nie masz się czym martwić – nie jesteś jedyna.

ZOBACZ: JAK WYKONAĆ NAJMODNIEJSZY MAKIJAŻ DZIENNY TEGO SEZONU?

Na koncie @historyofoverplucking (historia nadmiernego wyskubywania) zobaczymy piękną Jennifer Lawrence, Kate Moss czy Sarah Jessice Parker, które przesadziły z depilacją swoich brwi. Znajdziecie tam również kilka dzieł sztuki, na których autor albo poddał się trendowi, albo zapomniał je domalować. Zapraszamy do oglądania!

Jane Forth, 1971. 🔮

Post udostępniony przez @ historyofoverplucking

Madge

Post udostępniony przez @ historyofoverplucking

Mariah

Post udostępniony przez @ historyofoverplucking

Kate Moss, eighteen, photographed by Denzil McNeelance.

Post udostępniony przez @ historyofoverplucking