Audrey Victoria to youtuberka urodowa, która nie ma może największych zasięgów (w tej chwili jej kanał subskrybuje 116 tysięcy widzów), ale za to wyróżnia się na tle innych ogromną szczerością. Wprost mówi m.in. o tym, że jest „owłosioną dziewczyną” i że nie ma w tym absolutnie nic dziwnego.

– Mnóstwo kobiet zmaga się z tym problemem. Jedne wolą się golić, inne pozwalają swoim włosom swobodnie rosnąć. I super! Każda z nas ma prawo robić to, na co ma ochotę i wyglądać tak, jak chce. Kiedy byłam nastolatką sądziłam, że tylko ja jedna zmagam się z nadmiernym owłosieniem, ale jest nas naprawdę dużo. Nie przejmujcie się tym. Włosy na ciele są normalne i wszystkie jesteśmy piękne

– wyznała w jednym ze swoich filmików.

Nie miałście pojęcia, że to dlatego kobiety zaczęły golić pachy

Audrey na kanale nie tylko testuje różne urodowe triki, ale także wyjaśnia, w jaki sposób depilować poszczególne części swojego ciała. W lipcu tego roku pokazała na przykład… jak goli całą twarz brzytwą. Pisząc „całą twarz”, nie mamy tu na myśli wyłącznie partii pod nosem i na brodzie, ale także policzki, czoło, a nawet nos.

Najpierw YouTuberka wzięła ciepłą kąpiel, aby rozszerzyć pory. Następnie oczyściła twarz wodą micelarną i natłuściła ją olejem jojoba oraz żelem aloesowym. Potem przystąpiła do właściwego golenia: naciągała twarz jedną dłonią, a drugą delikatnie depilowała buzię brzytwą.

Czy golenie brwi pomaga przejąć kontrolę nad wyglądem?

Jaki był efekt? Zobaczcie na nagraniu.