To już tradycja, że w grudniu startuje akcja świątecznej pomocy YOPE. Tak jak w latach ubiegłych, wsparcie trafi do fundacji, stowarzyszeń na rzecz dzieci z domów dziecka, osób starszych i imigrantów. Kosmetyki i środki czystości marki zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji Ocalenie, seniorów w domach opieki społecznej oraz dla dzieci w domach dziecka, opuszczonych oraz tych w rodzinach zastępczych. Wystarczy jeden gest życzliwości, aby pomóc potrzebującym.

Imbir to magiczny składnik na włosy. Doda blasku, nawilży i zwalczy łupież

KUPUJĄC YOPE – POMAGASZ!

Właśnie teraz możesz pomóc w prosty sposób, bez wychodzenia z domu i na czas!  Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepie internetowym . Kup pięć dowolnych produktów na www.yope.me, a szósty zostanie przekazany na rzecz potrzebujących. Wykorzystaj tę moc świątecznych dni – wspólnie z YOPE zrób niezwykle dobry prezent dla Twoich bliskich i wspomóż innych w potrzebie.

Yope charytatywnie

W TYM ROKU YOPE WSPIERA: 

FUNDACJA OCALENIE

Fundacja Ocalenie pomaga uchodźcom i uchodźczyniom, imigrantom i imigrantkom, repatriantom i repatriantkom budować nowe, godne życie w Polsce. YOPE wesprze swoimi działaniami klientów Fundacji, przekazując kosmetyki i środki czystości do tzw. Magazinu. W tym nietypowym „sklepie” cudzoziemcy będący w potrzebie nabywają za przyznane im punkty ubrania i produkty podstawowego użytku. W ten sposób ze wsparcia  korzysta nawet 200 rodzin miesięcznie. Chcesz także pomóc obcokrajowcom? Przekaż rzeczy, których  już nie potrzebujesz. Skontaktuj się z Fundacją – [email protected] – Twoje wsparcie jest na wagę złota!

MIKOŁAJ DLA SENIORA

Pachnące kosmetyki YOPE trafią w prezencie do osób starszych, przebywających w Domach Opieki Społecznej i Domach Seniora. Dzięki niezwykłej inicjatywnie Roksany i Mateusza Góral „Święty Mikołaj dla Seniora” spełnią się życzenia tych samotnych i często schorowanych potrzebujących. W tym roku ponad 4000 seniorów napisało list do Świętego Mikołaja, a jeszcze więcej Mikołajów spełniło te życzenia!

Bakterie i wirusy na biurkach i blatach? Pomogą antybakteryjne produkty Yope do zadań specjalnych

www.swietymikolajdlaseniora.pl

PREZENTY DLA NAJMŁODSZYCH

YOPE pamięta również o najmłodszych. Dzięki ludziom dobrej woli i za pośrednictwem organizacji pomocowych także w tym roku pachnące podarunki zostaną przekazane dla dzieci w domach dziecka, w rodzinach zastępczych oraz dla tych opuszczonych, czekających na drobny chociaż gest wsparcia i życzliwości. Razem możemy więcej, aby świąteczny czas przyniósł radość każdemu.