Tilly Whitfeld ma 21 lat i jest uczestniczką australijskiego „Big Brothera”. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wstrząsające zdjęcie swojej twarzy. Jest ona pokryta bliznami. Jak wyznała, wszystko zaczęło się, gdy wypróbowała popularny trend z TikToka. Dla niej okazał się na tyle szkodliwy, że trafiła do szpitala, a jej twarz już nigdy nie będzie taka sama!

Ma 81 lat i robi furorę na TikToku i Instagramie. Jej filmiki są motywacją dla tysięcy osób

Tajemnica uczestniczki programu „Big Brother”

Tilly Whitfeld wzięła udział w australijskiej wersji programu „Big Brother”. Od samego początku emisji budziła zainteresowanie wśród widzów, a to dlatego, że jej twarz zakryta była glinianą maseczką. Kontrowersji wokół tego dziwnego zabiegu było na tyle dużo, że w końcu umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie swojej odkrytej twarzy i wyjaśniła, co się stało i dlaczego zdecydowała się na zakrycie swojej buzi.

„Do osób, które pytają, dlaczego mam niebieską glinianą maskę na twarzy przez cały czas trwania programu. Tak wyglądała moja buzia na tydzień przed wejściem do domu Wielkiego Brata. Dlatego zawsze mam makijaż, a moja skóra jest zakryta”.

Wszyscy na Tik Toku piją teraz tę tajemniczą miksturę. To nowe lekarstwo na trądzik i niedoskonałości skóry?

Tilly Whitfeld wypróbowała trend z TikToka

Uczestniczka „Big Brothera” wytłumaczyła, że przed rozpoczęciem nagrania programu odważyła się na wypróbowanie jednego z bardziej popularnych zabiegów na TikToku. Sztuczka ta polegała na domowym zabiegu akupunktury. Zabieg poszedł wyjątkowo źle – dziewczyna na chwilę straciła wzrok! Na jej twarzy pojawiło się silne zaczerwienienie. W swoim wpisie zaapelowała, aby nikt nie eksperymentował z takimi praktykami i pozostawił je specjalistom. Wchodząc do programu zdecydowała się zakryć twarz, gdyż wstydziła się swoich blizn. A czy Wam nie wyszła kiedyś sztuczka, którą podpatrzyliście na TikToku? Jakie były tego skutki?

Sonda

Triki z TikToka

Wykorzystujesz triki z TikToka?