Z trądzikiem borykają się nie tylko nastolatki, ale też osoby dorosłe. To duży problem wśród społeczeństwa, którego przyczyn może być naprawdę wiele, od problemów hormonalnych, po złą pielęgnację. W kryzysowych momentach, rozwiązania problemu szukamy w drogich kosmetykach, których producenci obiecują nam absolutną poprawę skóry.

Kellee wizażystka z Australii przez wiele lat używała drogich kosmetyków do pielęgnacji skóry i borykała się z trądzikiem wieku dorosłego. Drogie preparaty nie zadziałały, a trądzik wyleczyła tanim i niepozornym żelem do mycia twarzy.

MODELKA TWIERDZI, ŻE PROBLEMY Z TRĄDZIKIEM ROZPOCZĄŁ U NIEJ… OLEJ KOKOSOWY!

Jak wyleczyć trądzik

Kobieta nigdy nie miała trądziku. Po raz pierwszy jej buzię obsypały bolące wypryski dwa lata temu, co było wynikiem depresji i złej diety. Kellee wspomina, że czuła się okropnie, nie mogła nawet nałożyć podkładu, bo bolała ją cała twarz. „Znam to uczucie – pisze Kellee. Jeśli teraz walczysz, pamiętaj, że każdy może dostać trądziku – to powszechne u nastolatków i dorosłych”.

Kobieta, która opisywała swoją walkę z trądzikiem na Instagramie, zachęca innych do zaprzestania kupowania drogich kosmetyków i dbania o siebie od wewnątrz. Uważa, że dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie może być bardzo pomocne w leczeniu skóry.

Podczas leczenia kobieta zrezygnowała z drogich kosmetyków i zaczęła stosować tani żel od dermatologa, który pomaga jej w ukojeniu skóry i pozbyciu się blizn. Ten produkt to: QV Gentle Wash, a jego koszt to ok. 9,50 funtów.

Kellee chętnie dzieli się swoimi wskazówkami dotyczącymi walki z trądzikiem. Obserwatorzy, którzy zastosowali się do metod Kellee, zauważyli dużą różnicę w poprawie ich skóry. Jedna z obserwatorek napisała:

Mówiłaś tu tak wiele prawdy. Używam płynu do mycia twarzy i ograniczam ilość śmieciowego jedzenia i tłuszczy i to mi bardzo pomogło. Nie ma potrzeby wydawania mnóstwa pieniędzy.

TA KOBIETA CIERPIAŁA Z POWODU BOLESNEGO TRĄDZIKU. WYLECZYŁA GO TANIM PRODUKTEM!

Inne osoby zgodziły się, że przejście na dietę opartą na roślinach również było pomocne.