Każdy wie, że pryszczy i wągrów nie powinno się wyciskać, jednak satysfakcja z patrzenia na video, na których ludzie to robią, od dawna nie jest tajemnicą w Internecie. Doświadczenie tej kobiety może spowodować, że każdemu maniakowi wyciskania, włosy staną dęba. I od razu odechce się robienia brzydkich rzeczy swojej twarzy.

Wystarczą 3 kosmetyki, aby zakryć wszystkie pryszcze. Ta metoda robi furorę!

21-letnia Katie Wright z Austin podzieliła się na Twitterze swoją historią. Próbując pozbyć się dyskomfortu, chciała wycisnąć pryszcza, który znajdował się w okolicy jej brwi. W efekcie doprowadziła do ogromnego bólu, który nie pozwalał jej spać jeszcze przez wiele nocy!

Ciśnienie i gorączka były nie do zniesienia.

– skomentowała kobieta na swoim Twitterze.

Okazało się, że to, co Katie wzięła za pryszcza to cellulitis, czyli zapalenie tkanki łącznej, za które zwykle odpowiedzialne są gronkowce. W ciężkich przypadkach takie zakażenie może doprowadzić do uszkodzenia organów, a nawet śmierci. Jeśli infekcja rozprzestrzenia się szybko, może skończyć się tragicznie, ale na szczęście kobieta trafiła do szpitala, gdzie przez cztery dni lekarze walczyli z zakażeniem.

Pamiętajcie jak kluczowe jest dbanie o czystość szczotek i innych narzędzi do makijażu. Zachęcam wszystkich, aby podjęli dodatkowe kroki podczas codziennej rutyny pielęgnacji twarzy, aby uniknąć groźnego, bolesnego i potencjalnie zagrażającego życiu zakażenia.

Katie apeluje o utrzymywanie czystości wszystkich produktów, które mają styczność z twarzą. Swoje doświadczenie przypisała pędzlom do makijażu, które według niej były przez nią zaniedbywane. Nie zapominajcie, że rozszerzenie wachlarza zabiegów dbających o czystość twarzy, jest grą wartą świeczki! Pielęgnacja twarzy to nie tylko make-up!

Modne sukienki na lato 2021 – powrót do lat 90., wycięcia i kwiaty