Powrót do lat 90. to jeden z najgorętszych trendów w modzie, makijażu i stylizacji włosów. Soczyste, mocno imprezowe barwy z trójwymiarowym efektem holograficznym królują też w manicure! Tej zimy to absolutny hit, który koniecznie musicie wypróbować. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Po pierwsze: holograficzny pyłek do paznokci

Znacie kolekcję Holo? Kolekcja składa się z aż 15 odcieni pyłków, mieniących się dosłownie wszystkimi kolorami tęczy. Po nałożeniu bazy nakładamy je za pomocą specjalnego aplikatora. Dokładną instrukcję obejrzycie w filmiku poniżej, a pyłki kupicie TUTAJ.

Po drugie: ptransparentny lakier hybrydowy

Holograficzny blask pyłku tej zimy powinien być jeszcze głębszy. Trójwymiarowości dodajemy przy użyciu transparentnych lakierów w z kolekcji GLASS od Indigo. So one dostępne w 10 soczystych odcieniach TUTAJ. Dzięki takiemu połączeniu otrzymujemy efektu holo i szkła w jednym!

Wyjątkowość lakierów z linii Glass polega na tym, że tworzą na paznokciach złudzenie szkła. Dzięki temu, zaaplikowane na paznokcie z efektem holo, stają się pryzmatem dla błyszczącego pyłku. Magia!

A jak wam się podoba taki efekt na paznokciach?

Więcej pomysłów na karnawałowy (i nie tylko) manicure znajdziecie na blogu Indigo Nails.

Materiał partnera