Jesteśmy UZALEŻNIONE od nowości kosmetycznych i różnego rodzaju urodowych gadżetów. To właśnie dlatego nie mogłyśmy przejść obojętnie obok nowości, którą właśnie pochwaliła się marka FOREO! Nie tylko sam wygląd jest bardzo infrygujący, ale również sama nazwa – UFO. Jeżeli jeszcze nie wiecie co to takiego, koniecznie przejdźcie dalej!

ZOBACZ: NAJLEPSZY MOMENT NA REDUKCJĘ PRZEBARWIEŃ? ZIMA! PODPOWIADAMY, JAK TO ROBIĆ

Foreo UFO – co to takiego?

UFO od FOREO to pierwsza na świecie inteligentna maseczka do twarzy, która oferuje zabiegi na profesjonalnym poziomie w zaciszu własnego domu, wykorzystując terapię światłem LED, krioterapię, termoterapię oraz pulsacje T-Sonic, którymi użytkownik steruje.. za pomocą swojego smartfona.

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)

UFO od FOREO, (Ur Future Obsession) to owiane tajemnicą urządzenie, nad projektem którego pracowano przez ostatnie 4 lata, wczoraj po raz pierwszy zostało zaprezentowane na targach CES przy stoisku #43534. FOREO przygotowało z tej okazji interaktywny pokaz #WhatTheFOREO dostępny dla zaproszonych gości, a tysiące innych osób skupiło się wokół ściśle tajnej kryjówki UFO, aby na własne oczy ujrzeć najnowszy gadżet pielęgnacyjny.

UFO będzie dostępne w sprzedaży w cenie detalicznej $279, podczas gdy UFO mini, jego podstawowa wersja, w cenie $179.

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)

FOREO UFO – funkcje

● Wykorzystuje technologię hiperinfuzyjną, która posiada funkcje nagrzewania otwierającego pory oraz pulsacje T-Sonic™ pozwalające cennym składnikom docierać do głębi skóry, jednocześnie wygładzając ją. Urządzenie wykorzystuje również zalety krioterapii łączącej składniki aktywne maseczki i ujędrnia skórę.

● Posiada szereg świateł LED do wykonywania różnych rodzajów terapii: anti-aging (czerwone LED), rozjaśniania skóry (zielone LED), przeciwtrądzikowej (niebieskie LED)

● Każdy z zabiegów posiada ostrożnie dobraną, odpowiednią kombinację temperatur oraz intensywności pulsacji, dla osiągnięcia maksymalnego efektu pielęgnacyjnego oraz wykonania kojącego masażu twarzy

Urządzenie jest kompatybilne ze specjalnie skonstruowanymi maseczkami w płachcie aktywowanymi przez UFO. Wyjątkowo miękkie maski wykonane z mikrofibry zapewnią nieskazitelną skórę przez cały dzień, a indywidualnie przystosowana formuła każdej z nich w połączeniu z unikalnym zabiegiem UFO pozwoli pobudzić skórę o poranku lub zrelaksować przed snem.

ZOBACZ: 7 GENIALNYCH SPOSOBÓW NA WYKORZYSTANIE BALSAMU DO CIAŁA

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)

Zabiegi maseczkami aktywowanymi przez UFO

Inteligentne Maseczki UFO są wykonane z miękkiej mikrofibry nasączonej ekstraktami roślinnymi oraz owocowymi, skoncentrowanymi olejami naturalnymi oraz hydrolatem. Każda z maseczek jest kompatybilna z urządzeniem, które pogłębia efekty jej działania. Obecnie są dostępne dwa rodzaje maseczek.

Maska ‘Make My Day’:

Zawiera kwas hialuronowy oraz algi czerwone. Składniki te zapewniają głębokie nawilżenie oraz ochronę skóry przed czynnikami zewnętrzymi oraz wyzwalają jej naturalny blask. Po włączeniu UFO, rozpocznie się 30-sekundowy zabieg termoterapii, której towarzyszy światło czerwone LED – przygotowuje to skórę do dalszego zabiegu oraz otwiera pory. Przez kolejne 30 sekund pulsacje T-Sonic pozwalają głęboko wniknąć esencji maski do wnętrza skóry. Przez ostatnie 30 sekund urządzenie emituje światło zielone LED oraz pulsacje o niższej intensywności, aby wyrównać koloryt skóry i nadać jej blasku.

Maska ‘Call It A Night’:

Zawiera wyciąg z żeń-szenia oraz oliwę z oliwek, aby odżywiać i rewitalizować skórę – ta specjalnie wyselekcjonowana formuła regeneruje skórę podczas snu. Zabieg rozpoczyna się 30 sekundowymi interwałami pulsacji T-Sonic w połączeniu z termoterapią i czerwonym światłem LED, aby wtłoczyć esencję maski pod powierzchnię skóry. Następnie pulsacje T-Sonic przechodzą w tryb niskiej częstotliwości – w tym trybie czerwone światło LED pozostaje włączone, natomiast wyłącza się termoterapia – w tej fazie urządzenie skupia się na poprawie mikrocyrkulacji krwi oraz przywróceniu skórze elastyczności.

ZOBACZ: NAJLEPSZE ELEKTRYCZNE SZCZOTECZKI DO MYCIA TWARZY

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)

Główne zalety FOREO UFO

● 90 sek. zabieg vs. 20 min. zabieg tradycyjną maseczką w płachcie
● Technologia hiperinfuzji: Ogrzewanie, chłodzenie & pulsacje T-Sonic
● Terapia światłem LED: Czerwone, zielone & niebieskie światło LED
● Każda z masek aktywowanych przez UFO oferuje unikalny zabieg pielęgnacyjny
● Kontrola aplikacją: Inteligentny zabieg
● Ładowane przez USB & w 100% wodoodporne, objęte 2-letnią gwarancją

Jak używać:

● Krok 1: Umocuj maseczkę w UFO.
● Krok 2: Naciśnij przycisk, aby aktywować zabieg Wake up Call. Wciśnij ponownie, aby aktywować zabieg Call it a Night
● Krok 3: Zmiana fazy zabiegu jest komunikowana poprzez dwukrotny, szybki puls wyczuwalny na skórze.
● Krok 4: 3 szybkie pulsy informują o zakończeniu zabiegu. Wyjmij i wyrzuć maseczkę. Przepłucz UFO pod bieżącą wodą oraz przetrzyj ręcznikiem.

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)

UFO oraz UFO mini będą dostępne w sprzedaży detalicznej w renomowanych punktach sprzedaży od kwietnia 2018.

My nie możemy się doczekać testów, a Wy?

ZOBACZ: OTO DLACZEGO NIE WYOBRAŻAM SOBIE JUŻ PIELĘGNACJI TWARZY BEZ FOREO LUNA 2 [TEST]

WOW! Foreo stworzyło gadżet, który będzie chciała mieć KAŻDA z Was! (FOTO)