New York Fashion Week trwa w najlepsze. To bardzo intensywny czas dla modelek, które pojawiają się na wybiegu nawet kilka razy dziennie, niemal za każdym razem prezentując się w innym makijażu, co znacząco odbija się na kondycji ich cery.

Samotna Gigi Hadid przechadza się po ulicy bez makijażu. Wygląda na zmęczoną?

Doskonale wie o tym Winnie Harlow. To jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek, która przygotowania do Fahsion Week’u, nazywa wręcz „przygotowywaniem skóry na wojnę”.

Harlow w video nagranym specjalnie dla magazynu Vogue, postanowiła zdradzić sekret, dzięki któremu jej cera mimo ciągłych eksperymentów z makijażem, wciąż wygląda świeżo i promiennie.

Internauci oburzeni makijażem ślicznej modelki. „Wygląda naprawdę źle

Modelka poświęca dużo uwagi dokładnemu nawilżeniu skóry, jednak jej prawdziwym asem w rękawie jest nawilżająca maseczka domowej roboty. Harlow przygotowuje ją z miodu manuka, glinki azteckiej i octu jabłkowego. Wszystkie składniki dokładnie miesza, aż do uzyskania pasty o gładkiej konsystencji.  Tak przygotowaną mieszankę nakłada na twarz aż do wyschnięcia.

Cera Justina Biebera w coraz gorszym stanie. Takiego trądziku nie miał nigdy

Maseczka wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, głęboko nawilżające, a także eliminuje zaczerwienienia. Jest więc prawdziwym ratunkiem dla skóry obciążanej makijażem. Przywraca jej zdrowy wygląd i naturalne rozświetlenie.

Wypróbujecie?