Mówi się, że już Marilyn Monroe sprawiała, że jej ekspresyjne brwi nabierały kształtu dzięki tej metodzie. Do dzisiaj z tego triku korzystają największe gwiazdy Hollywood. Wizażyści uwielbiają tę sztuczkę i chętnie stosują ją podczas pokazów mody. Jesteście ciekawe, o co chodzi? Już spieszymy z tłumaczeniem.

Brwi stylizujemy na przeróżne sposoby. Jedne kobiety wolą naturalną stylizację inne skrupulatnie walczą o perfekcję z pomocą kredek i henny. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, powinnaś spróbować stylizować brwi na… mydło w kostce!

ZOBACZ TEŻ: NIEBIAŃSKIE BRWI W KSZTAŁCIE AUREOLI. TREND, KTÓRY PRZERÓSŁ NASZE OCZEKIWANIA

Woskowa konsystencja mydła wystylizuje nawet najtrudniejsze brwi. Utrwala ich położenie, nie jest widoczna i nie kruszy się na włoskach. Jedyny wymóg, który mydło powinno spełniać? Musi być bezbarwne.

Mydło aplikuje się na przykład płaskim pędzlem do podkładu. Przed zastosowaniem powinno zostać zwilżone. Aplikuj je dokładnie w naturalnym kierunku wzrostu włosów, aby uzyskać klasyczny look. Ukośnie i górę, aby wystylizować brwi na zadziorne, w kontrolowanym nieładzie. Pierzaste brwi wystylizujesz, aplikując mydło pionowo.

ZOBACZ TEŻ: 6 NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW, JAKIE POPEŁNIAMY W STYLIZACJI BRWI

Po nałożeniu mydła możesz jeszcze dodać nieco koloru i poprawić i kształt. W ten sposób stworzysz stylizację perfekcyjną i w stylu gwiazd. Korzystałaś już z mydła? A może znasz inne skuteczne sposoby na uzyskanie pięknych brwi?

Co o tym sądzisz?